Domino's Pizza 30 Dakikada Teslimat Garantisi Yokmuş!

Eşref D. |

11.04.2015 tarihinde 19:44 de 1 adet büyük boy bol malzemos, 1 litre kola ve tavuk parçaları siparişi verdim. İlgili Domino's şubesi buradan yürüyerek 10 dakika mesafede. İnternet sitesinden sipariş takibinde her şey süresinde işlerken saat 20:05 civarında sipariş yolda olarak görünüyordu. Ancak kurye eve 20:35 de geldi. 30 dakikayı geçtiği için siparişte indirim yapması gerektiğini belirttiğimde biz garanti vermiyoruz, isterseniz alın isterseniz almayın diyerek geri çevirdi.

30 dakika garantisinde yoğunluk gibi bir sebeple 30 dakikada servis garantisi çekilirse sipariş esnasında müşteriye bildirilir ibaresi var. Ancak sipariş verirken 30 dakikada servis garantisi yoktur diye belirtilmedi.

Etiketler :

Geç Teslimat Kampanya - Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eşref D.
  23 Nisan
  12:23

  Dominos genel merkezden arayan yetkili konu hakkında bilgi verip haklı olduğumu belirtti. Normalde 30 dakikada pizzayı yetiştirmeyecekler ise şube tarafından bana bilgi verilmesi gerektiği belirtildi. Konu hakkında olaydan sonra şube tarafından aranıp aranmadığımı sordu. Aranmadığımı söylediğimde ben şubeyle iletişime geçiyorum onlar da sizi arayıp konu hakkında gerekli açıklamayı yapacaklar dedi ancak 5 gündür arayan soran yok. Evime yakın diye dominos tercih etmiştim ama ikinci siparişimde pişman etti. By by Dominos

 • 19 Nisan
  18:54

  Merhaba,
  Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.
  Saygılarımızla,
  Domino's Müşteri Hizmetleri
  444 33 22