Domino's Pizza 30 Dakika Yanıltmacası.

Fikret Ö. |

31 Mart 2016 tarih ve saat 22,43 te 8*** sipariş numarasıyla internet üzerinden adet küçük bol malzemos, ince hamur, klasik kenar (kekik istiyorum, susam istiyorum), 1 adet elma dilim patates, 1 adet kutu coca-cola siparişi verdik. Ancak ürün sıcaklık özelliğini kaybetmiş 23,17 de geldi. Kuryeye 30 dk geçmesine rağmen ücretsiz olması gerektiğini belirttik ancak promosyon olduğu için ücret ödemelisiniz dedi ve ödedik. Domino's sitesinde 30 dakika garantisinde promosyon günleri diyor bugün promosyon gününe dahildi.

Etiketler :

Kampanya - Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikret Ö.
  05 Nisan
  14:08

  31 Mart 2016 tarih ve saat 22,43 te 8*** sipariş numarasıyla internet üzerinden adet küçük bol malzemos, ince hamur, klasik kenar (kekik istiyorum, susam istiyorum), 1 adet elma dilim patates, 1 adet kutu coca-cola siparişi verdik. Ancak ürün sıcaklık özelliğini kaybetmiş 23,17 de geldi. Kuryeye 30 dk geçmesine rağmen ücretsiz olması gerektiğini belirttik ancak promosyon olduğu için ücret ödemelisiniz dedi ve ödedik. Domino's sitesinde 30 dakika garantisinde promosyon günleri diyor bugün promosyon gününe dahil değildi. Bu mesajıma karsılık olarak yazan firma beni aradığını söyleyen Yalan söylemektedirler. Kesinlikle beni aramamışlar. Artık ürün almayacağım gibi alanlara mani olacağım.

 • Fikret Ö.
  04 Nisan
  23:34

  Siz ne kadar yalancısınız ne zaman beni aramıssınız insanları kandırmaya devam ediyorsunuz. Bir daha sizin firma ile alışveriş yapmayacagım gibi ınsanlara izin vermeyecem

 • 03 Nisan
  19:44

  Merhaba,
  Müşterimiz ile görüşülerek müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.
  Saygılarımızla,
  Domino's Müşteri Hizmetleri
  444 33 22