26 Nisan 2013

Dominos Pizza 3 Al 1 Öde Orta Boy Karışık Pizza Kampanyası Masal!

Dominos Pizza'nin dominos.com.tr adresinde en çok satanlar arasında yer alan 3 al 1 öde karışık pizza kampanyası kapsamında internetten sipariş vermeme karşın, siparişten 3 dakika sonra Konyaaltı Şubesi beni aradı ve bu siparişi hiç bir tüketici için kabul etmediklerini bildirdi.

Benim kendilerine olmayan bir kampanya sunarak tüketiciyi mağdur ettiklerini söylememe karşın kendilerinin bu kampanya kapsamında bölge müdürlüğü ve genel müdürlük ile görüştüklerini ve bu kampanyanın gereklerini yerine getiremediklerini, ancak reklamı sonlandırmadıklarını söylediler.

Hiç bir şube bu siparişi kabul etmiyormuş. Firma bu kampanya ile reklam yaparak ve tüketicileri mağdur etmektedir. İlgilerinize.

Lider 8.656 Okunma

Cevaplar

  • Lider27 Nisan 2013

    Gerekli açıklamaları en hızlı şekilde telefon ile ulaşmak sureti ile tarafıma yapılmıştır. Ürün stokları ile ilgili bir sorun yaşandığı anlaşılmıştır. Bu şikayet karşısında hızlı ve ciddi hareket eden yetkililere teşekkür etmek yerinde olacaktır.

  • Domino's Pizza Temsilcisi26 Nisan 2013

    Merhaba; Şikayet ile ilgili; Sayın Lider Bey, ile görüşülmüştür. Şubemiz ile iletişime geçilerek müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri 444 33 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön