09 Eylül 2013 #2000864

Unilever Domestos Total Hijyen Rezervuar Blok Deniz Ferahlığı Çabuk Bitti!

İstanbul Beylikdüzü Adakent Uyum Market 'ten "Domestos Total Hijyen Rezervuar Blok Deniz Ferahlığı" aldım bir hafta önce. Ürünün ambalajında 800 kullanım yazmasına rağmen 20-30 kullanımda bir hafta içerisinde bitti. 1 ürün kullansaydım olabilir derdim ama 2 ürün kullandım 2 side aynı şekilde bitti. Eğer ürün bu şekilde bitecekse ambalajındaki 800 kullanım ibaresini kaldırmaları gerekiyor.

Gökhan 448 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan22 Ekim 2013

    Bitmiş ürünü benden istediler. Çözüm üretmeyip komik durumlara düşüyorlar...

  • Gökhan22 Ekim 2013

    Bir bayan aradı ve benden kullandığım ürünü istedi. Test edeceklermiş. Kullandığımı iletmeme rağmen soruna yaklaşımları çok komik. Sakın ama sakın bu firmanın bu ürününü satın almayın. Sattık ve bitti yaklaşımında çığır açan çözümleri bulunmakta.

  • Domestos Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön