17 Mart 2015

DomestosUnilever Reklamları Dayanılmayacak Kadar Kötü

Biraz evvel seyrettiğim kanalda, çamaşır suyunun reklamını seyrettim. Klozetlerdeki mikroplar ancak bu kadar kötü canlandırılabilir. O kadar pis bir görünüm ki, artık mikropların küçük canavarlar haline dönüştürülmüş şekillerinden, çığlıklarından geçtik, ağzından salya akanını görünce artık dayanamadım. Reklam reklamdır demek, ne verirsem kabul edilir demek doğru bir tarz değil. Gözlerimizin ve midemizin selameti için lütfen bu şikayetimin değerlendirilmesini rica ediyorum.

Hacer 1.420 Okunma

Cevaplar

 • Hacer29 Mayıs 2015

  Ne uzun gösterilme süresi varmış. o reklamdan sonra domestos almayı düşünmüyorum. Bu kadar kötü bir reklam olmaz.

 • Hacer08 Nisan 2015

  E-posta adresime yollanan mailde reklamların ön araştırmadan geçtiği ve sonra yayına alındığı bilgisi verilmiştir. Ben hala o reklamdan rahatsız oluyorum. Herkesin rahatsızlığını dile getirmediği günümüzde, verilen bilginin tatmin edici olmadığını düşünüyor ve firmanın bu tip iğrenç reklamlardan imtina etmesi gerektiğine inanıyorum. Saygılar Şikayet Var ekibi.

 • Hacer20 Mart 2015

  Böyle büyük ve güvenilir bir marka ve reklamlarının mali giderleri. Hepsini anlıyorum, fakat benim tepkim aslında çizgi filme benzer bu reklamı canlandıran zihniyete. Daha değişik yaratıcılık, zaten kaliteli ürünlerinizi destekler diye düşünüyorum. Maalesef o reklam ve benzerleri yayından kalkmadan şikayetimi geri almayı düşünmüyorum. Zaten taşma noktasına gelip ettiğim şikayetleri hiç silmedim. Firma yetkililerine cevapladıkları için teşekkür ediyorum. Sizlere saygılar Şikayet Var ekibi.

 • Domestos Temsilcisi17 Mart 2015

  Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön