Toplam çözüm sayısı
..
Dolmabahçe Okulları ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hale'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Dolmabahçe Okulları Dolmabahçe Özel Okul Kayıt Yenileme Artış Oranı!

3156görüntüleme
Hale
Hale 21 Ocak 23:35
Çözüldü Çözüldü
Hale'nin Teşekkür Mesajı
“Karşılıklı anlaşma sağlanmıştır. Okulun genel müdürü Kazım beye ve muhasebe bölümünde Yasemin hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.”

Beylikdüzü ilçesine bağlı özel Dolmabahçe havacılık mesleki ve teknik lisesine giden oğlumun kaydını yenilemek için ve erken kayıt ücretinden yararlanmak için okul bölüm müdürü e... Bey ile görüştüm. Önceki yılda erken kayıtta nakit ödeme yapmıştım şimdi de nakit ödeme yapacaktık. Fakat önceki kayıt bedelimizin üzerine %85 oranında zam koyarak bir fiyat söylediler. Tabii ki kabul etmedim. Okul yöneticisi ise bu şartlarda kayıt edeceklerini yoksa başka bir şey yapamayacaklarını söyleyerek kestirip attılar. Yani ya bu parayı ver ya da öğrenciyi al git. Buradan okul yetkililerine sesleniyorum. Özel okullar yönetmeliğinin 53. Maddesine be okul sözleşmesindeki maddeye istinaden mevcutta eğitime devam eden öğrenci kayıt yenilemelerinin fiyat artışı ÜFE +TÜFE üzerine en fazla %5 zam yapılabilir. Bu nedenle hakkım neyse o kadar zam yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde yasal tüm haklarımı kullanacağımı buradan üzülerek bildirmek isterim. Bir öğrencinin eğitimi böyle kolay harcanmamalı...

Hale
Hale02 Şubat 17:27

Karşılıklı anlaşma sağlanmıştır. Okulun genel müdürü Kazım beye ve muhasebe bölümünde Yasemin hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile