08 Kasım
#12928703

Dolap'tan Aldığım Ürünün Kargo Teslimatı!

22.10.2019 tarihinde modanitakin adlı dolap sayfamdan satılmış olan cartier marka saati o gün kargoya teslim ettim ve dolap merkezine orijinallik kontrolü için gönderdim. Bugün 08.11.2019 ve ürün hala orijinallik kontrolü aşamasında ne onaylama süreci bitti ne de süreç tamamlanıp alıcıya kargolandı 1 haftadır beni oyalıyorlar bu hafta tamamlanacak diye rezalet başka hiçbir şey değil hem alıcıyı hem satıcımağdur ediyorlar ve ulaşabileceğiniz bir iletişim numaraları tok size kopyala yapıştır cevaplar gönderiyorlar. Saatim kayıp mı oldu kırıldı mı ne oldu hiçbir şey bilmiyorum. En kısa zaman da gereken yere şikayetlerimi ileteceğim kimsenin ürününü bu kadar süre elinizde tutup alıkoyamazsınız.

Zeynep Zeynep 2.377 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zeynep11 Kasım

    Şikayetvar. Com’a yazmış olduğum şikayete verilen cevaba istinaden bugün bu 1 aya yakın süren onay sürecinin sonuçlanacağını onaydan geçmesi durumunda alıcıya kargolanacağı söylendi. Bugün 11.11.2019 saat 13.30 ve ben hala bekliyorum. Alıcı siparişi iptal edecek o zaman mutlu ve istediğinize ulaşmış olacak mısınız merak ediyorum. Artık süreci sonuçlandırıp ürünü kargoya verip alıcıya gönderir misiniz!

  • Zeynep11 Kasım

    Merhaba, Şikayetvar.com’a yazmış olduğum şikayete verilen cevaba istinaden bugün bu 1 aya yakın süren onay sürecinin sonuçlanacağını onaydan geçmesi durumunda alıcıya kargolanacağı söylendi saat 11 hala beklemedeyim alıcı siparişi iptal edecek o zaman mutlu ve istediğinize ulaşmış olacak mısınız merak ediyorum artık süreci sonuçlandırıp ürünü kargoya verip alıcıya gönderir misiniz!

  • Dolap Temsilcisi08 Kasım

    Değerli kullanıcımız, Gönderim sağlamış olduğunuz ürün hem marka değeri, hemde fiyatı yüksek olması nedeni ile herhangi bir hataya sebebiyet vermemek adına marka uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Orijinallik kontrol süreci yoğunluğa bağlı olarak değişmekle birlikte ilgili kontrolün en kısa sürede sonuçlandırılması için ilgili ekimize bilgi verilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sevgiler, Dolap Destek

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler