07 Kasım
#12924198

Dolap'ta İade Sorunu Var

Siteden SP00694543267 numaralı sipariş ile longchamp çanta satın aldım. Satıcı ürünün 2 3 kere kullanıldığını hatasız sorunsuz olduğunu yazdığı halde ürün elime ulaştığında ön kısmında 2 3 farklı yerde leke olduğunu gördüm. Ayrıca çantanın alt köşelerinde kumaş yerler aşınmıştı. Satıcının eklediği fotoğraflarda köşelerde hiçbir yıpranma görünmüyor bana gelen çantada ise köşeler yıpranmış. Kargonun bana geldiği gün lekelerin ve hasarın fotoğrafları ile birlikte iade talebi oluşturdum, satıcıya da yorum yazarak bilgi verdim ama satıcı ürünü gönderdiğinde lekesiz sorunsuz olduğunu söyleyerek iade talebimi reddetti!


Kargo bana geldiği gibi talep oluşturdum çantayı ne ara kullanıp pisletmiş olabilirim acaba bu nasıl bir mantık? Bir çantaya 2 3 kere kullanılmış ve sıfır ayarında olduğu belirtildiği için 350 TL para verdim ve karşılığında lekeli ve köşeleri yıpranmış bir longchamp çanta elime geçti ve satıcı bana cevap olarak ikinci el çanta alıyorsunuz bu çantalar 2 kere kullanımda bile gidiyor zaten diyerek cevap vermiş. Madem öyleydi bunu ilanda belirtseydi 2 kere kullandım ama bu çanta 2 kere kullanımda bile bu hale gelebiliyor deseydi?


Sorunsuz olduğunu yazmak resmen yanıltma. Alıcı olarak inanılmaz mağdurum. Bu kadar paranın çöpe gitmesini istemiyorum. Gerekli incelemenin sağlanarak tarafıma acil olarak dönüşünü rica ediyorum.

Sevde Sevde 1.105 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Dolap Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Kullanıcımız, İade işleminiz ilgili ekibimiz tarafından tüm açıklama ve görseller incelenerek ortalama 3 iş günü içerisinde sonuçlandırılacaktır. Sevgiler, Dolap Destek

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler