Dolap'de İade Talebi Reddi Mağduriyeti

Hülya Hülya19 Ekim 20:09

14.10.2020 sadece etiketini kopartıp dolaba kaldırdığım ve daha sonra bedeni küçüldüğü için hiç kullanmadan adidas marka eşofman üstümü dolap uygulamasında satışa koydum. Ürünüm satın alındı. Ve anında kullanılmış ve tüylenme var gerekçesiyle iade talep edildi. İade talebini doğruyu yansıtmadığı gerekçesiyle reddettim. Ve ürün dolap uygulaması yetkililerince inceleme talep ettim. 

Biraz sonra talebim reddedildi diye mesaj geldi. İnceleme talep etmeme dair hiç kullanmadığım urum için alıcı haklı bulundu 2 dakikada sonuçlandı. Daha ürün bile incelenmeden zannedersen resim üzerinden inceleniyor ve kargo kodu gönderilmiş alıcıya ve ödemeyi ben yapacakmışım. Dolap desteğe yazdım. 

Dolap destek ekibinden (ürünlerimi satışa sunarken detaylı görsel ve açıklama ekleyerek inceleme işleminin daha sağlıklı yapılabileceğini sağlayabileceklerini gibi tatmin edici olmayan bir mail attılar) oysaki bu dediklerinin hepsini yapmıştım. Yani kısaca dolap destek satıcıyı değil de alıcıyı destekledi. Bu çok büyük bir haksızlık. Ürün sıfırdı. Doğru olmayan beyanlara İtimat ettiler.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Dolap 20 Ekim 09:07

Değerli Kullanıcımız, Defo olarak gösterilen bölgeler satış görsellerinizde yer almadığı için iade talebi kabul edilmiştir. Satışa yüklediğiniz ürünlerin her açıdan detaylı görsellerini de eklemenizi rica ederiz. Sevgiler, Dolap Destek

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hülya 22 Ekim 09:00  

    Resimlerde detaylı kumaş görseli mevcuttu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler