06 Eylül
#12562098

Dolap Uygulamasına Giremiyorum!

Hesabıma mecbur kaldığım için başka bir telefondan girdim ve şu an hesabıma giremiyorum içinde de param kaldı. Ne yani başka telefondan kullanamayacak mıyız? Şifreniz yanlıştır deyip link yolladınız linkten şifremi değiştirdim ve tekrar beni uygulamadan attınız. Sipariş de vermiştim ve içinde satılacak ürünlerim var. Girmiş olduğum telefonda kullanıcı söz konusu değil ve kendi hesabımla yaptım alışverişi. Başka telefondan hesabıma neden giriş yapma hakkım yok benim. Hesabım eğer bir an önce açılmazsa hakkımı arayıp Tüketici Hakları'na başvuracağım. Lütfen bu sorunu bir an önce çözünüz.

Aleyna Aleyna 1.534 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Aleyna09 Eylül

  Hesabıma giremiyorum hala. 24 saat sonra link gönderilecektir diyor kaç 5 gün oldu. Mail adresime şifre değiştirme linki gelmiyor. Bu sorunu çözer mısınız?

 • Aleyna08 Eylül

  Dolap hesabıma giremiyorum. Şifre yanlış diyor. Şifremi unuttum butonuna basınca da 24 saat sonra link gönderilecektir diyor 5 gündür. Siparişlerim vardı ve için param var. Hesabınız kapatılmadı diyorsunuz evet hesabımdan bildirim geliyor ama ben hesabıma giremiyorum bir türlü. Lütfen bu sorunu bir an önce çözün 1 hafta oldu resmen. Ne saçma bir iş bu. Şifremi kolay yaptığımı söyleyip şifrenizi zor yapın diyorsunuz lakin ben şifremi değiştiremiyorum e postama link 24 saat sonra gönderilecek diye bildirim geliyor. 5 gün oldu.

 • Aleyna07 Eylül

  Evet hesabımdan bildirim geliyor lakin 3 gündür 24 saat sonra link gönderilecektir diyor. Bu sorun nasıl düzelecek?

 • Dolap Temsilcisi07 Eylül

  Değerli Kullanıcımız, Üyeliğinize tek bir cihazdan giriş yapabilme gibi bir kısıtlama söz konusu değildir. Bize ulaşım sağladığınız iletişim bilgilerinizle sorguladığımızda ulaşılan üyeliğinizin aktif durumda olduğu görüntülenmektedir. Güvenlik seviyesi yüksek yeni bir şifre belirleyerek üyeliğinize giriş sağlayabilirsiniz. Sevgiler, Dolap Destek

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler