Toplam çözüm sayısı
..
Dolap ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Dolap Uygulaması Satıcıyı Korumuyor

1.485görüntüleme
Merve
Merve 22 Ocak 12:05

Dolap uygulamasından bebek kamerası sattım. Alan beyefendi kamerayı kurdum fakat bağlantı kesiliyor vs. diyerek iade etmek istedi. Problem burda başladı zaten. Ürün çalışan bir ürün ve yazılımsal bir sorun var bağlantı kopuyor diye iade edilmek isteniyor.   piyasada satılan uygulamada da satılan bir ürün. Benim yüzde yüz kefil olduğum cihazım karşı tarafın eline ulaşınca çalışmamaya başladı ve kargo bedava yapmıştım. Dolap destek ekibine de yazdım. Belkide karşı tarafın elinde bozuk ürün vardı ve benim ürünümü alıp bana bozuğunu gönderecek üstelik kargoda 2 sefer ben karşılıyorum.

Burda alıcıyı koruduğunuz kadar satıcıyı korumanız gerekir. Ürün kargoda hasarda görmedi 3 kat sardım ama belkide karşı taraf kendi malı olmadığından öylesine sarıp yollayacak. Sıfırını almaya kalksam 1.000₺'lik ürün. Burda resmen haksızlık var karşı taraf kurup çalıştıramıyorum diye iade ediyor ama ürün gayet çalışıyor. Araştırıp alsaymış o zaman. Ben miyim bunun sorumlusu! Resmen haksızlık var ve ben boşu boşuna zarardayım. Satıp çocuğumun ihtiyacını karşılayabileceğimi sandım ama şimdi siz benim çocuğumun rızkına girmiş oldunuz! Mutlusunuzdur inşallah!

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Neşe
Neşe23 Ocak 00:25
 

Bir ay önce aynı sizin olayınıza benzer olay başıma geldi. Engelli çocuğumun rızkını yediler. Ne dolap a ne de geri iade edene yaramasın

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler