Dolap Uygulaması Satıcıyı Kesinlikle Korumuyor! İkinci Kez Mağdur Ediyor!

Selda Selda27 Mart 2018 13:57

3 hafta önce üye oldum, İpekyol markalı elbiseme teklif yolu ile talep geldi. Belli bir fiyatta uzlaştık. Alıcı aynı gün almadı 3 gün sonra sanki ilk kez görmüş gibi tekrar teklif verdi. Kendisine mesaj yazdım 3 gün önce de gelip aynı şeyi yaptınız almadınız dedim. Öğrenci olduğunu yeterli parası olmadığını söyledi. Ürünü aldı ve ortadan kayboldu. Yaptığı yorumları sildi. Üründe nokta kadar bir sorun yoktu. Profilinde resim yok, düzgün isim yok. Şüphelendiğimi belirten bir yorum ekledim kendisine ama, bir sorun olmadığı şeklinde cevap verdi. Ürün kendisine ulaştı. Onay vermedi. Saatler sonra teyit almak istedim cevap vermedi. Sorun var mı diye sordum cevap vermedi. Sisteme sürekli giriş çıkış yaptı ama onay yok. Bir gün sonra elbise yırtık kandırıldım diye iade istedi. Sonuç defalarca ürün böyle değildi dediğim destek bölümü alıcıyı haklı görüp 16 TL kargo üstüne de kargo sordum istedim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Dolap 28 Mart 2018 09:50

Değerli Kullanıcımız, Ürün kullanılmadı olarak satılmasına rağmen kullanım izlerinden ve yakasındaki sökükten dolayı alıcı ürünü iade etmek istemektedir. Alıcının daha önce platformumuzda bir çok siparişi olmuştur. Bu defaya mahsus ödemiş olduğunuz kargo ücreti hesabınıza kupon olarak tanımlanmıştır. Bilgilerinize, Dolap Destek

profile-icon Selda 27 Mart 2018 14:07

16 TL kargo ücretini de üzerime bırakıp, ürünü iyi tanıtmadığınız için bu sorunu yaşıyorsunuz diye mail attı. Alıcının postada verdiği isim soy isim uygulamada ki ile aynı değil. Adres farklı adresler. Numara başka birine ait. Diyeceğim kendinizi boşuna bu sitede sinir hastası yapmayın. Burda hırsız, yalancı çok. Hele dürüst iseniz iyice aptal yerine koyulmanız kaçınılmaz. %15 komisyonda cabası. Ne yaşarsanız yaşayın, tutturmuşlar bir türkü aynı telden cevap veriyorlar. Olan canım elbiseme oldu. Şimdi dönüş yapıp Sevgili... . Kullanıcı. Profilinizde ki ürünü farklı tanıttığınız için bla bla bla... ... O nedenle İade işlemi olmuştur diye hikayeye. Başlarlar. Kullanmayın bu uygulamayı. Yazık günah. .

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler