sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Dolap Satıcı Mağdur Ediliyor

Elif Elif30 Kasım 2020 16:15

Dolap da satıcıyım 15 tane ürün sattım ve hepsi tam yıldız aldı. En son bir gözlük satışı yaptım ve çizik olduğunu belirttim sattığımız ürünler zaten 2. El. Ai üstünde. Alıcı iade talep etmiş saçma sapan asla gerçek olamayan asla kabul edilemez sebeplerle. Ben gönderdiğimde çektiği fotolardaki beyazlar yoktu zaten göndermeden önce bana kaç tane yeni fotoğraf ekletti kendi yapmadığı ne malum. Dolap iade talebini kabul etmiş ve kargoyu ben ödüyorum. Bu ne saçmalıktır. Ne sebeple iadeyi kabul ediyorlar. Ben 1 senedir burada satış yapıyorum böyle bir  olabilir mi.

Gelişme :

01 Aralık 2020 19:42

Ben burada dün şikayetimi belirttim ve şikayetimle alakalı olmayan daha doğrusu alıcının ürünü iade etme şikayetiyle alakası olmayan bir cevap aldım. Cevap verdim ve bugün sattığım ürün geri iade için kargolanmış. Sizin bana verdiğiniz cevapla mağdur olan alıcılar var ve binlerce satış yapılıyor. O zaman sitenizi kapatın. Kesinlikle iade etmek isteme sebebi saçmalık ama ürünü iade etmek için bir de replika demiş ürün zaten 30 TL ve marka demedik. Ben kargo parası ödemek istemiyorum. Büyük bir haksızlık var.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Elif 30 Kasım 2020 16:38

Biz bu ürünleri vermek için kargoya gidiyoruz virüs kapma riskimiz var. Kafasına göre alıp vermek nedir? O kadar paket yaptım açıp ürüne zarar verip bir de üstüne bana para ödetmek nedir? O zaman hiç satış yapmayalım. Nereden bilecek durduk yere alıcının saçmalıkları yüzünden kaç para kaybediceğimimiz resmen para kazanıcağımıza para kaybediyoruz.!

profile-icon Elif 30 Kasım 2020 16:31

Replika derken? Ürünün bir markası olmadığı için o şekilde yazdım yani gözlükçüden alınmış sağlık değerlerine uyan bir gözlük olmadığını aksesuar olduğunu belirtmek için. Tüm iyi niyetimizle satış yapıyoruz işin geldiği noktaya bak. Zaten marka kısmında da diğer yazıyor. Ürün markasında Armani yazıp da açıklamada replika yazmıyor. Dikkatli okuyun isterseniz! Ayrıca benim temiz ürünümü soymuş geri alamam!

Dolap Logo Dolap 30 Kasım 2020 16:28

Değerli Kullanıcımız, Alıcının iade talebi, ürünün replika olması sebebi ile kabul edilmiştir. Uygulamamızda replika ürün satışı yapılmamaktadır. Siparişlerinizde sorun yaşamamanız için kurallara uygun ürünler yüklemenizi rica ederiz. Sevgiler, Dolap Destek

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler