07 Kasım
#12922154

Dolap Sağlam Ürünüme Hasarlı Damgası Atıldı

Dolap sitesinden en fazla 2-3 kez giydiğim ve son derece kaliteli-pahalı ve kusursuz olan bir kabanımı satılığa çıkarttım. Ürünüm kırık beyaz çok temiz bir üründü. Alan kişi kırık beyazın ne olduğunu bilmediği için bu karbeyaz değil iade ediyorum, rengi gri gibi dedi, ve inanın resimlerde aşikar şekilde beyaz olduğu belli ve gün ışığında hiç yanıltmadan çekildi. Belli ki karşı taraf aldıktan sonra belki model belki başka nedenden dolayı beğenmedi ve ürünüme bu şekilde iftira atıyor. Tarafsız ve dürüst olması gereken Dolap destek ekibi, sözüm ona karşı tarafın gönderdiği resimleri değerlendirip karar vermiş.


Destek ekibinden D** denilen kullanıcı tarafından yapılan değerlendirmede ürünün rengi beyaz değildir ve detaylı açıklama yoktur denilerek bana global bir cevap yazıldı. O halde bana resimle lütfen kanıtlayın diyorum, ona da yanaşmıyorlar. Oysa aşikar resimler ön arka yan iç hepsi var ve en önemlisi renginin beyaz olduğu aşikar. Rengi dolayısı ile iade edilen ürünüm destek ekibi tarafından savsaklanarak ve ücretide bana yüklenerek ödettiriliyor. Bana üründe renk farklılığı, hasar, kusur var ise bunu kanıtlamalarını, kanıt olan resimleri benimle paylaşmalarını istedim. Madem o ürün beyaz değil ve ekip buna ikna olmuş karşı tarafın gönderdiği resimlerden, o zaman bu resimleri benimlede paylaşın ve sizin gibi ikna olayım, yoksa kendimden şüphe edeceğim. Ürünüm kusursuz hatasız tertemiz bir ürün ve destek ekibi bakmadan irdelemen beni zan altına sokarak maddi manevi bana zarar veriyor. Kişiliğim rencide oldu. Sanki yalan söylemiş hile yapmışım gibi. Bu ürünün beyaz olmadığını bana resimlerle kanıtlayıp, sonrasında ücreti bana ödetmeden iade etmelerini istiyorum.


Şikayetçiyim. İnsanlara yuvarlak incelemeden, zan altına sokarak ve üstüne masraf ödeterek ürünlerini iade ettiriyorlar. Ya karşı taraf buna kendisi zarar vermiş ya da kargoda hasara uğramışsa. Ürünü göndermeden evvel çektiğim resimleri sunuyorum ama bana verilen cevap aynı. Ürün beyaz renk değilmiş? Beyaz gönderilen bir ürünün rengi modifiye edildi ise sizin ekip olarak bana bunu itirazı yapan kişinin resimleri ile kanıtlamanız gerekir. Kanıt sunamıyorsanız lütfen zan altına sokmayın. Bu ürün renginden dolayı iade ediliyor beyaz değil deniliyor, hasarlı yada yanlış bilgi verildi diye değil. Bana bunu kanıtlayın. Ekdeki kaban beyaz mı değil mi? Şikayetçiyim.

Tc Tc 1.775 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Tc07 Kasım

  İşte burada karşı tarafın yazdığı üzere, karşı taraf ürün kusurlu hatalı demiyor. Rengi istediğim gibi dğeil diyor. Siz kusurlu hatalı solda saklamışsınız yalanını uydurup zan altında tutuyorsunuz. Bu ürün siteye beyaz olarak yüklendi ve kişiyi yanıltmadan beyaz olarak gönderdim. Hanımefendi beğenmediği için leke attı ürün hasarlı lekekli vs. Vs. Dedi size de ki iptal edesiniz diye. Orada etik davranıp '^'hayır hanımefendi bu beyaz bir kaban ve rebgini bilerek almışsınız iptal söz konusu olamaz'' demeniz gerekirdi. Kız kendi itiraf etmiş. Biraz dürüstlük ya. Biraz vicdanlı ve samimi olun lütfen'! Sizden şikayetçiyim

 • Tc07 Kasım

  Üründe hiçbir zaman defo yoktu karşı tarafta ürüne söz etmedi zaten. Rengi beyaz değil dedi. Sonrada kargoda bulaşan çamurlu resmi ekledi. İstesem siler kullanırım ama beyaz değil bu dedi. Niçin yalan yazıyorsunuz niçin yanıltıyorsunuz kamuoynu!

 • Tc07 Kasım

  Yalan söyleniliyor. Sol tarafın da resmi var. İçi ve dışı belirgin. Buraya onu da yüklerim inanın utanırsınız. Yalan. İftira. Bu kadar emin olmasam bu konuyu tirmalamam. Yalan beyan vermeyin. Bana resim gönderin kanıtlayın. Cevap vernek için yazılmış bir mesaj bu. Tüm resimler bende mevcut. Lekeyi bariz gösteren renk farkını gösteren resimleri bekliyorum.

 • Dolap Temsilcisi07 Kasım

  Değerli Kullanıcımız, İade talebi renginden dolayı kabul edilmedi. Satış ilanında ürünün sol bölümünü hiç göstermediğiniz görünüyor. Alıcının defo olarak belirttiği bölüm de ürünün sol tarafında olduğundan dolayı iade talebi kabul edildi. Satışa eklediğiniz ürünlerin defolarını görsel ve açıklama olarak detaylı paylaşmanızı rica ederiz. Sevgiler, Dolap Destek

Ziyaretçi Yorumları