Dolap ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
5 Destekçi
  2 Yorum

Dolap Hesabım Saçma Bir Sebeple Kapatıldı

2.473görüntüleme
Dolap
Dolap 30 Kasım 2020 09:34

Trendyol'un kampanyası olduğu zaman kendilerinin dağıttığı kupon yüzünden hesabım kapatıldı. 900 satışlı 20000 takipçili hesabım bir uyarı dahil verilmeden kapatıldı. Uyarı geçtim bir açıklama dahi yapmıyorsunuz. Kuponlarımı kötüye kullandığım için Dolap hesabımın kapatıldığını daha sonra da uygunsuz davranışta bulunduğumu söylüyorsunuz. Hangi kuponu yanlış kullanmışım, hangi davranışım uygunsuz. Bir ispat ve açıklama bekliyorum. İçeride 4000₺ lik satışımın yarısını kargolayabilmiştim yarısı iptal oldu. 

Kargolarını dahi hazırladığım ürünleri veremedim. Madem bir altyapınız yok ve biz satış yaparken kazanıyorsunuz kazandığınız onca paranın hakkını verin de muhatap olacak bir kişi bulalım. Otomatik mesajlarınızdan sıkıldık. Hesaplarımızın geri açılmasını istiyoruz. Siz bir daha kampanya falan yapmayın suçu satıcılar ödüyor siz nasıl olsa kazandınız değil mi bir sorun yok. 

Hakkım asla ama asla helal değil. Suç duyurusunda bulundum ve bunu yapan o gün kapattığınız dolap hesapları da var. Bir kampanyayı siz Başarı ile devam ettiremiyorsanız eğer yapmayın. Sizin suçunuzu biz çekiyoruz adalet? Aldığınız komisyonları takır takır alıp bizle ilgili bir sorunda hemen arıyorsunuz. Ama sorun sizinle ilgili olduğun ulaşacağımız kimse yok. Aldığınız komisyonların hakkını verin de muhatap olacağımız bir müşteri temsilciniz olsun.

Dolap Logo
Dolap30 Kasım 2020 10:40

Sayın Dolap Ş, Uygulama kurallarına aykırı işlem sağladığınız için üyeliğiniz kullanıma kapatıldı. Kapatılan üyelikler tekrar açılmamaktadır. Bilgilerinize, Dolap Destek

  • profile
  • profile
  • profile
5 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Nermin
Nermin05 Aralık 2020 03:48
 

Söyledikleriniz benim de başıma geldi ve görüyorum ki birçok satıcının bu şekilde hesabı kapatıldı. Uygulamayı insanların bu kadar popüleştirmesinde bizim de payımız yüksek maalesef.

 2
Nermin
Nermin05 Aralık 2020 03:49
 

Bu konuda bir şeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Birlik olabilirsek hakkımızı savunabiliriz.

 2
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler