09 Ekim
#12756277

Dolap Hesabım Haksız Yere Kapatıldı

"Kendi hesaplarınız arası satış yapmaya çalıştığınız için. " diye başlayan sebepten ötürü hesabım kapandı diye bir yazı geldi. Ablamdan 10 TL-lik ürün almak istediğim için ablamın da, benim de hesabım kapandı. IP unvan diye bir şey var. Adres diye bir şey var. Ablam İstanbul'da yaşıyor, ben Bursa'da. Hesap kapatmadan önce neden incelenmiyor? Maile de yazdım cevap gelmedi, hesabımız da açılmadı.


Ablam uzun zamandır dolap'ta hem satış yapıyor, hem de çocukları için bir şeyler alıyor. Ben satış bile yapmıyorum. Sadece kendime ve çocuğuma alıyorum. Ablamın emeğine yazık değil mi? Bir sürü ürün satmış, olumlu değerlendirmeleri, takipçileri var. Lütfen araştırılıp hesabımız açılsın. Bu kadar da haksızlık olmaz. Abla kardeş bir-birinden bir şey alamaz diye kural mı var?

Fatih Fatih 1.551 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Fatih10 Ekim

  Ömrü hayatımda böyle rezil bir uygulama görmedim. Aldığı komisyonlar, iftira atarak hesap kapatmalar, insanları mağdur etmeler, aynı mesajı copy paste edib dalga geçmeler, sikayetvara yazılan şikayetleri bile umursamayan insanlarla dolu bir uygulama. Lütfen kimse bu uygulamayı kullanmasın. Size hakkımı helal etmiyorum!

 • Fatih10 Ekim

  Ne sistemi arkadaş. Adresde ablamın adresi kayıtlı olması kadar normal bir şey yok. Yeğenlerime hediye alıp gönderiyorum. O işe yaramayan sisteminiz acaba IP unvan diye bir şeye baktı mi? Şehirlere baktı mi? İspatla gelin bana. Zira hakkımı helal etmem hiç birinize! Sisteminiz bir işe yaramıyorsa sistemin hatalarını siz düzeltmelisiniz. Adınız dolap destek ama dolap kosteklik yapıyorsunuz!

 • Fatih10 Ekim

  Kendi hesap diye bir şey yok. Araştırmadan aynı cümleyi copy paste yapmayın lütfen. İyice araştırın sonra cevap yazın. Ha eğer haklıysanız da ispat isterim.

 • Dolap Temsilcisi10 Ekim

  Sayın Fatih A, Kendi hesaplarınız arasında herhangi bir işlem sağlamanız durumunda, sistem tarafından tespit edilmektedir. Kendi hesaplarınız arasında sipariş oluşturmayı denediğiniz için hesaplarınız kapatıldı ve kapatılan üyelikler tekrar açılmamaktadır. Bilgilerinize, Dolap Destek

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler