08 Kasım
#12928323

Dolap Haksız Para Alıyor!

İade kodu ile kargo yaptığım ürün satıcının kargo almaması sebebi ile geri gelmiş geri gelme maliyeti 8,5 TL kargo yerine git gel 7 TL (dolmuşla tabi Taxi 45 TL) + çektiğiniz eziyet cabası. Eğer almaz iseniz burada kalırsa size zimmetli kira bedeli çıkar size diyorlar. Dolap haksız yere hesap kapattığı için zaten mağdurum üzerine ne yapacağım yazdım bana gelen cevap Kargo ücretini ödeyip ürünü teslim almalı daha sonra satıcıya tekrar gönderim sağlamalısınız.


Siz beni yapmadığım bir şeyle suçluyorsunuz üzerine karşı satıcı üzerine düşen yapmadığı halde cezasını ve para külfetini bile bana ödettiriyorsunuz ciddi misiniz? Peki ama zaten bu çantacı yüzünden başıma gelmeyen kalmadı üzerine almadığı ve önemsemediği kargoyu almak İçin dolmuş para verip sonra kargo parası verip geri dolmuş parası verip eve mi döneyim? Bir de çikolata ekleyim pakete sırf zaten onun gönderdiği yanlış renk yüzünden diğer hesap kullandım başıma gelmeyen kalmadı? Emin misiniz? Hesabım açılacak mı? Umarım gerçekleri görürler.

Yıldız Yıldız 2.959 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yıldız09 Kasım

    Mükerrer şikayet değildir yok cevap vermiyor firma mail dönüş yapmıyor buradan hazır cevap yazıyor geçiyor Gelen hazır cevap altda bunun altına size sordum ama dönüş yok kendi içinizde çarışıyorsunuz? Sayın a. a. Kendi hesaplarınız arasında sipariş oluşturmayı denediğiniz için hesaplarınız kapatıldı. Kural dışı işleme dahil olan tüm üyelikler kapatılır. Uygulama kurallarına aykırı işlem yapan kullanıcılar yeni bir üyelik oluşturamamaktadır. Bilgilerinize, dolap Destek Siz bana kendi hesap diyorsunuz 2 hesap benimse onların cep ve bilgisayar kapandı? Eğer onları diğer kullanıcı görüyorsanız o zaman zaten kuralları ihlal etmiş olmuyoruz? Bir karar verseniz ya da cevap verseniz hangisi doğru ve beni ve diğer 2 kişi ne ile suçluyorsunuz?

  • Yıldız08 Kasım

    Pardon? Ürün hatalı geldiği için size iade süreci başlattım siz onay verdiniz? Ben iade gönderdim kargo benim değil ki?

  • Dolap Temsilcisi08 Kasım

    Sayın Gülşah Y.S, Kendi hesaplarınız arasında sipariş oluşturmayı denediğiniz için hesaplarınız kapatıldı ve kapatılan üyelikler tekrar açılmamaktadır. Kargo süreçleri gereği yasal sorumluluk göndericiye ait olduğundan geri dönen ürünü kargo ücretini ödeyerek teslim almanız gerekmektedir. Bilgilerinize, Dolap Destek

Ziyaretçi Yorumları