08 Kasım
#12928100

Dolap Farklı Ürün Gönderiyor

Ürün satışında belirtilenden farklı ürün gönderiyorlar ve bunu dile getirip iade talep ettiğinizde kendi komisyonlarını düşünüp incelemeye tenezzül bile etmeden paranızı otomatik satıcının hesabına aktarıyorlar. O yazdıkları iade şartları yalan Çünkü telefon yerine salatalık bile gönderseler iade talebiniz reddedildi diyecek kadar alakasızlar.

Buket Buket 2.872 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Buket08 Kasım

    Hayır o yüzden reddedilmedi. Size açıklama kısmında fotoğraflardan anlaşılacak bir şey olmadığını özellikle belirttim. Bir fotoğraftan üzerinde yürürken topuğun içten kırık olduğunun belli olmayacağımı yazıyorum. Siz bu defoyu 1 2 fotoğraftan nasıl tespit ettiniz öğrenebilir miyim gerçekten merak ediyorum? Bence sorunu tespit etmek yerine parayı nasıl nasıl satıcının hesabına aktarırız onun hesabını yapıyorsunuz. Eğer bahsettiğim iade talebini neye dayanarak reddettiğinizi açıklayamazsanız zaten firmanızın kalitesini ortaya koymuş olursunuz. Zaten şikayetlere bakıldığında %90 ı aynı sorun demek ki insanları kandırarak paralarının üzerine yatıyorsunuz.

  • Dolap Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Kullanıcımız, Üründe belirtilmeyen defo olması, ilan ve görsellerden farklı bir ürün gelmesi iade sebebidir. İade talebinizi destekleyen görseller paylaşmadığınız için talebiniz reddedildi. Sevgiler, Dolap Destek

Ziyaretçi Yorumları