Dolap Defo Olmayan Ürünün Defolu Diye İadesinin Kabul Edilmesi

İrem İrem22 Mart 2018 19:31

Geçen Dolap.com'da, Nike marka ayakkabı sattım. Ayakkabı küçük olduğundan gerçekten sayılı giymiştim, o ilk alındığındaki kokusu bile hala duruyordu. Güzelce paketledim, hemen kargoya verdim. 2 gün sonra gelen iade talebi ile şok oldum! Ayakkabının çok yıpranmış olduğunu, belirtilmeyen defo olduğunu iddia ediyordu hanım efendi. Fotoğrafa da bağacık bağlama eklenti kısımlarını (normal olan kısımları) defo diye çekip eklemiş. Dolap.com'a ne kadar mail attıysam da, iade onaylanmış bir şok daha! Kim değerlendiriyor bilmiyorum ama, bir de hanımefendi beğenmedi diye 20 TL kargo parası ödedim. Gerçekten insanları mağdur ediyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İrem 26 Mart 2018 09:59

Ayrıca, 45 TL'ye alınan orijinal ayakkabıdan beklenti nedir? Kutusunda etiket ile göndermem mi? Mantık çerçevesinde değerlendirmiyorsunuz.

profile-icon İrem 26 Mart 2018 09:51

Peki sizce bu deforme midir? Hatta aynı anda yolladığım çantanın silikon kısmını söküp deforme diye geri yollamasından bahsetmiyorum. Hata bende ki o ilanı sildim.

Dolap 26 Mart 2018 09:48

Değerli Kullanıcımız, Satış sayfasındaki fotoğraflarda ürünün ön kısmı hiç gösterilmemiştir. Ekte görebileceğiniz fotoğrafta ürünün alıcı tarafından çekilmiş ön kısmındaki defoları görebilirsiniz. Üründe böyle bir sorun varsa eğer satış sayfasında bu durumu göstermeniz daha sonra iade sorunu yaşamanızı engelleyecektir. Sevgiler, Dolap Destek

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler