09 Eylül
#12574718

Dolap .com Satıcıları Mağdur Ediyor

Daha önce bir çok e ticaret sitesinde satış yapan biri olarak dolap denen sözde e ticaret firması alıcılarla ortak çalışarak satıcıları mağdur etmekte. Sağlam olarak gönderdiğim Camper marka ayakkabıyı alıcının parçalayarak kontrol edip iadesinin yapılmasını sağlamışlardır. Yıllarıdır e ticaret firmaların da yönetici olarak çalıştım . İlk ve son kez böyle bir deneyim yaşadım. Parçalanmış olarak gönderilecek ayakkabıyı kabul etmeyeceğim. Satıcı iseniz mutlaka mağdur edileceksiniz.

Görkem Görkem 1.393 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Görkem09 Eylül

    Kesinlikle öyle bir şey yoktu. Ayakkabının tabanını yırtarak çekip çıkarttı. İspatlasın böyle yapmadığını. Sizde buna ortaksınız. Tekrar söylediğim gibi herkes sözde bu e ticaret firmasınfan uzak dursun.

  • Dolap Temsilcisi09 Eylül

    Değerli kullanıcımız, Alıcının iletmiş olduğu, ayakkabının tabanındaki çatlak bölüm sizin görsellerinizde yer almadığı için iade talebi kabul edilmiştir. Siparişlerinizde sorun yaşamamak için ürünlerinizin tüm detaylarının net olarak göründüğü aydınlık görseller ile satışa sunmanızı rica ederiz. Sevgiler, Dolap Destek

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler