Dolap Aykırı Davranışta Bulunmakla Suçlanıyorum!

Tc Nurcan Tc Nurcan23 Ekim 12:44

Ürünümü kayıtlı bulunan kredi kartımla satın almış oldum, birkaç gün sonra hesabıma tekrar girmek istedim fakat giremedim nedenini o an bilemediğim bir durumdan dolayı hesabımı kapattılar ve ekranda aykırı davranışta bulunduğunuz için hesabınız kapatılmıştır uyarısı gördüm, bunun üzerine defalarca ve kaç gün boyunca Dolap destekle mailleştik, ve en sonunda yine aynı cümle kullanıldı.''aykırı davranışta bulunmuşum''bunun ne demek olduğunu sorduğumda başkasının kartını kullanarak ürünü satın almış olduğum ibaresiyle suçlandım. Ve bir çok açıklamalarda bulundum. Diyelim ki başkasının kartını kullanarak alışveriş yaptım, neden kartımdan ürün tutarına ait para çekimi yapıldı? Ve neden ürün iptali olduğu için Dolap bana tekrar para iadesi yaptı? Bankamdan gelen mesajlar elimde mevcut ve ben bu mesajları dolap destekle de paylaştım, bu durumda bir karışıklık olduğunu ve yaşattıkları bu durumun çok onur kırıcı olduğunu yazılı olarak ilettim, fakat hiçbir şekilde demek ki konu iyice araştırılmadı ki hala hesabım kapalı, hesabın kapalı olması hiç önemli değil ortada bir haksızlık ve suçlama var. Yani dediğim gibi kendi kartımı kullanmadan alışveriş yapsam neden kartımdan para çekilsin ve neden ürün iptalinden sonra aynı tutar hesabıma aktarılsın sizce mantıklı mı? Konunun araştırılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tc Nurcan 23 Ekim 13:49

Bu konuyla ilgili benim şikayetim devam edecek bilginiz olsun.

profile-icon Tc Nurcan 23 Ekim 13:35

Hesap olmaz olsun, benim derdim hesabın kapatılması değil. Kestirip atıyorsunuz

profile-icon Tc Nurcan 23 Ekim 13:34

Ben size açıklama yapıyorum hala bana aynı şeyi söylüyorsunuz, zaten bu nedenden dolayı kapatıldığını ben size söylüyorum verdiğiniz cevaba bakın.

Dolap 23 Ekim 13:25

Sayın Nurcan Ö, Uygulamamız üzerinde Dolap Kurallarına uygun olmayan işlemler sağladığınız için üyeliğiniz kullanıma kapatıldı. Kapatılan üyelikler tekrar açılmamaktadır. Bilgilerinize, Dolap Destek

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler