28 Ocak 2014

Doktor Dry Yep Yeni Gömleğim Paçavraya Döndü!

7 Ocak 2014 tarihinde Doktor Dry'a 8 adet ütü ve 3 adet temizleme için toplam 11 adet gömlek teslim ettim. 10 aralıkta gömleklerimi teslim etmeye geldiklerinde içlerinden Ramsey marka beyaz gömleğimin kullandıkları poşet nedeniyle, yakasının pembeye boyandığını gördüm. Tekrar geri verdim.


Sonrasında ise gömleğimden hiç haber alamadım, gömleğin peşine düştüm. 13 telefon görüşmesi sonrası gömleğimi 27 Ocakta tekrardan getirdiler. Yakasında pembe noktalar vardı. Ve temizlenmeye çalışırken yakasını oldukça yıpratmışlardı.


Tüm yaka boyunca gri bir şerit geçiyordu. Tekrardan telefon açtım, gömleğimi alıp geri götürdüler. Yepyeni ve tertemiz sadece ütülenecek gömlek paçavraya döndü!

Barış 733 Okunma

Cevaplar

  • Doktor Dry Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bundan sonraki şirketimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.doktordry.com.tr adresli internet sitemizde yer alan ‘’Şikayet ve Öneriler’’ linkinden doğrudan firmamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla, DOKTOR DRY Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön