17 Nisan 2013

Doktor Dry Telefonla Rahatsız Ediyorlar!

Durduk yere hiç böyle bir talebim olmadığı halde olur olmadık bir saatte bir telefon geliyor ve otomatik mesajı dinliyorsunuz. Kampanyamız var cart curt kuru temizleme. Arayalım mı sizi? Zaten aramışsın, neden bahsediyorsun. Uyuyan var, hastası olan var, ufak bebeği olan var. . Var da var. . Spam maillerden bıktık şimdi birde spam telefonlar başladı.

Arayın beni dedim. Aradılar. Adımı soyadımı filanda biliyorlar. Nerden aldınız bilgilerimi diyince iş ortaklarımız dan , 50 tane falan var dediler. Say dedim, aradan tanıdık Medikal Park Hastahanesi çıktı. Bilemiyorum onlar mı verdi bilgilerimi. Kim verdiyse söyleyeceksiniz bana dedim tamam döneriz dediler. Beklemedeyim.

Murat 776 Okunma

Cevaplar

  • Murat 06 Haziran 2014

    Bu kadar uğraştırın insanları. Sonuç : Bir kişi kurtuldu verdiğiniz rahatsızlıktan. O listeden beni çıkarmak değil marifet. Kimseyi aramamak..

  • Doktor Dry Temsilcisi21 Mart 2014

    Telefon numarası ‘Aranmayacaklar’ listesine eklenmiştir. Saygılarımızla, DOKTOR DRY Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Doktor Dry Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bundan sonraki şirketimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.doktordry.com.tr adresli internet sitemizde yer alan ‘’Şikayet ve Öneriler’’ linkinden doğrudan firmamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla, DOKTOR DRY Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön