Doktor Dry Firması Aşırı Derecede Sorumsuz!

Neşe Ç. |

Doktor Dry'a kuru temizleme için abone olduğumdan beri yaşamadığım sorun kalmadı!
Söyledikleri hiçbir şeyi zamanında yapmıyorlar. Ürünleri teslim alırken sorun, teslim ederken sorun. Sürekli bir kaos var.

Çarşamba günü temizlemeye veriyorum perşembe teslimat diyorlar yetişmezse haber veririz cuma günü yaparız diyorlar. Cuma günü için saat belirtiyorum ama cuma günü oluyor söylediğim saate yetişmez diyor. Bu nasıl bir sorumsuz çalışma şekli, gerçekten anlamadım gitti.

Madem verilen saatlerde teslimat yapamayacaksınız neden o zaman hangi saatlerde teslimat istiyorsunuz diye soruyor çalışanlarınız? Siz insanlarla nasıl bu derece dalga geçebilecek kadar çalışma prensibine sahipsiniz.

Etiketler :

Firma Personel Geç Teslim Alma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  17:37

  Müşteri ile görüşülmüş ve şikayeti çözümlenmiştir.

  Saygılarımızla,
  DOKTOR DRY
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 21 Mart
  18:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bundan sonraki şirketimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.doktordry.com.tr adresli internet sitemizde yer alan ‘’Şikayet ve Öneriler’’ linkinden doğrudan firmamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  DOKTOR DRY
  Müşteri Şikayet Yönetimi