17 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10796775

Dokay Filo Kiralama Çok Ciddiyetsiz Ve Dalga Geçer Gibi Konuşuyorlar!

4 Ağustos ile 11 Ağustos arası bu firmadan İstanbul Havalimanı'ndan araba kiraladım. 15' inde provizyon ücretini kontrol için kredi kartına baktığımda yatmadığını ve üstüne 110 lira daha ücret kesildiğini fark ettim. Müşteri hizmetini aradım gün içince döneceğiz dediler. Dönülmeyince akşam aradım tekrar ve ciddiyetsiz bir şekilde İstanbul'dan kiraladıysanız orayı arayın dediler. 0546 787 34 ** numaralı teli verdiler aradığımda Orhangazi'den geçtiğimi bu yüzden kesildiğini söylediler. Bunun üzerine arabayı Atatürk Havalimanı'ndan aldığımı ve direk Tekirdağ üzerinden Çanakkale'ye geçtiğimi ve Anadolu yakasına hiç geçmediğimi belirtmeme ve GPS var ona bakmalarını söylememe rağmen sabah aynı numarayı arayarak ofis yöneticisiyle görüşün dendi.


Bugün sabah aynı numaradan görüştüğüm kişide bizde ofis yöneticisi yok Supervisor gelsin bakılır diyerek dalga geçer gibi cevap verdi. Ve işin kötü tarafı çok ciddiyetsiz ve dalga geçer gibi konuşuyorlar. 2 gündür telefon görüşmesi yapmama rağmen sonuç alamadım. Ne bu ya kafanıza göre insanların parasına el koyup dalga geçer gibi konuşma hakkını nerede buluyorsunuz?

Mehmet Mehmet 2.200 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Eylül 2018

    Dokay Rent a Car ile ilgili daha önce Osmangazi köprüsünden geçmediğim hatta Anadolu yakasına dahi geçmediğim halde kredi kartımdan alınan 110 TL'lik ücreti defalarca ücreti defalarca görüştükten sonra yatıracaklarını söylemelerine rağmen kesinlikle yatırmadılar. Allahım delireceğim resmen haksızlık bu bugün aradığımda her yerde kötü reklamınızı yapıyorum bilginiz olsun dedim umurlarında değil. 

  • Mehmet27 Ağustos 2018

    2 hafta önce aynı firmayı geçmediğim yoldan 110 TL aldıkları için şikayet etmiştim. Ve paramı hala yatırmadılar. Ayrıca almış oldukları 750 TL'lik provizyon ücretini de 16 gündür yatırmıyorlar. Aradığımda biz 110 TL'yi alırken provizyonu bozduk. Bankanız 26 güne kadar tutabiliyor dediler. Gerçekten şaka gibi bir durum. Ben defalarca araç kiraladım hepsi 1 hafta içinde hesabıma yatardı. 

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler