14 Haziran
#12106743

Doka Film  Yanıltıyor Resmen!

2 gün önce Show TV adına arıyorum diyerek çekim yaparak şirket tanımı yapmak istediklerini söyleyerek aradılar. Sonradan Show Türk Sektörel Başarı diye düzeltiyorlar bu arada.


Sonrasında dedim ücreti nedir? 300 TL haricinde herhangi bir ücret almadıklarını söylüyorlar. Sonrasında randevuya geldiler ve dakikası 300 TL olduğunu öğrendim.


Sonrasında hızlıca 15-20 dakika çekim yaptılar ve fatura kesip gittiler.


Benimde dalgınlığıma geldi fakat başta deseydiler, 3000-5000 arasında mal olabilir diye kesinlikle istemezdim. Resmen kandırılıyorlar insanları maalesef.


Bundan sonra bu şekilde arananlar en azından kandırılmasın diye yazıyorum şikayetimi.

Harun Harun 1.612 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Doka Film Temsilcisi24 Haziran

    Merhabalar Harun bey, Öncelikle firmamız tarafından aranarak müşterilerimize ulaşım sağlayan tüm çalışanlarımız aynı sunum üzerinden aynı çerçevede konuyu sizlere aktarmaktadırlar. Öncelikle nerden arandığını belirtirken “Show TV - Show Türk kanalından Sektörel Başarı programından arıyorum” diyerek sizlere ulaşıp, sizlerin onayınız doğrultusunda sunum yapmaya başlamaktadırlar. Sunum içerisinde “kameraman, muhabir ve prodüksiyon için sizlerden bir ücretlendirme talebimiz yok” diyerek, telefon üzerinden sizlere iletilen teklifimiz “1 Dakika ana yayın” ve “1 Dakika tekrar” yayın içerisinde markanızın isminin gözükmesinden kaynaklı olarak tarafınıza yansıyan marka aktarım bedeli “300 TL + KDV” söylenmektedir. Bu sunum sizlere aktarıldıktan sonra ekstradan teyit için gün içerisinde sizlere ulaşılarak teyit alındıktan sonra sizlerin onayı doğrultusunda ekiplerimiz işyerinize gelerek çekimlerinizi yapmaktadırlar. Ayrıca, çekimden önce aynı sunum sizlere tekrardan aktarılarak onayınız alındıktan sonra çekim başlamaktadır. Çekim tamamlandıktan sonra, sizlere yapılan çekimin süresi söylenerek onayınız alınır ve onay verdiğiniz dakika üzerinden hesaplama yapılarak sizlere fiyat sunulmaktadır ve bu işlem tarafınıza resmî bir fatura ve sizlerin hakkını koruyan bir sözleşme imzalanarak yapılmaktadır. Bu konu özel olarak sizlerle de konuşularak açıklaması ayrıca yapılmıştır. 72 bölümdür yayın hayatına devam eden Sektörel Başarı programı olarak bugüne kadar hizmet verdiğimiz 2000’e yakın firmamıza en kaliteli ve en dürüst hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Bundan sonra da aynı hassasiyeti tüm firmalarımıza göstermeye devam edeceğiz. Saygılarımızla. DOKA MEDYA FİLM, REKLAM VE TANITIM HİZMETLERİ

Ziyaretçi Yorumları