Doğtaş Mobilya'nın İsmine Yakışmayan Pazarlaması..

Semih Y. |

1-birçok mobilya firmasını gezdikten sonra tasarım ve kalite gereği Doğtaş Mobilya'ı tercih ettim. Çalışan arkadaşın 1 Nisan itibariyle fiyatların artacağını belirtmesi üzerine 26 Mart tarihinde Gaziantep şubesinden yemek, yatak odası ve salon takımı aldım. Ürünlerimin temmuz ayında teslimatı istediğimde bir problem olmayacağını belirttiler. Yalnız teslimatın başka ile yapılacağını söylediğimde anlayamadığım bir şekilde 1000 lira kargo ücreti istenildi.

En basitinden adı duyulmamış bir mobilya firması bile Türkiye'nin istenilen iline ücretsiz teslimat, kurulum yapıldığını söylemelerine karşın Doğtaş Mobilya'nın başka bir ile teslimat yapılması istenildiğinde kargo ücreti talebine anlam verememekteyim. Hem kaliteli büyük firmayım diyeceksiniz hem de kargo ücreti isteyeceksiniz. Firma yetkililerinin ilgilenmesini rica ediyorum.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  11:03

  Sayın SEMIH YAZGAN;

  Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiştir.

  Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız.

  Saygılarımızla,

  Doğtaş İletişim Merkezi
  444 34 87

 • Semih Y.
  21 Nisan
  23:16

  2-mailime gelen sipariş listesinde toplam ücretin 22830 lira olduğunu görünce ikinci şoka uğradım. Pazarlık yaparken ilk fiyat olarak 24500 söyleniyor ve bana 2000 lira indirim yaptıklarını belirtip 22500 fiyat çekiyorlar. Mailime gelen sipariş listemdeki fiyatı görünce kandırıldığımı hissettim. 3- 16 Nisan'da mağazaya gittiğimde ürünlerin fiyatlarının düştüğünü gördüm. Bana söylenen 1 Nisan'dan itibaren fiyatların artacağı yönündeydi. Görünen o ki teslimatı temmuzda yapılacak ürünlerime güncel fiyatından daha yüksek fiyata almış bulunmaktayım. Kaliteli dolayısıyla tercih ettim. %100 memnun olarak ayrılacağımı düşünürken daha ürünler teslim edilmeden hayal kırıklığına uğradım. Doğtaşa yakıştıramıyorm