26 Ağustos 2013

Doğtaş Mobilya'dan Visco Flex Yatak Aldık Bel Ağrısı İle Uyanıyoruz!

2008 yılında Doğtaş Mobilya'dan Lovely serisi yatak almıştık. Yataktan çok memnun olmamıza rağmen çalışan şahıs olmamız nedeniyle bir üst Segment yatak almaya karar verdik. Biga mağazasından Pacifica yemek odası ve yatak odası takımı ile en kaliteli olarak önerilen Sensitive serisi Viscoflex yatak satın aldık. Ancak zamanla yatağın yay sisteminin kullanıldıkça düzeleceğini ve daha rahat uyku sağlayacağını düşünmemize rağmen yaklaşık 1 senedir her sabah sırt ve bel ağrısıyla uyanıyoruz.

Üst segment diye bize söylenen bu yatağı kullanmaya başladıktan sonra eski Lovely serisi yatağı mumla arar olduk. Doğtaş'ın ürünlerinden alırken dikkatli olmak gerekiyor.

Esra 928 Okunma

Cevaplar

 • Esra 29 Kasım 2013

  01 Eylul 2013 tarihinde bölge servisine iletilen durumla ilgili bölge servisi halaa aramadı,DESTEK SÜPPERRR??????????????

 • Esra 19 Kasım 2013

  DOĞTAŞ halaa bır yanıt vermedi....

 • Esra 08 Eylül 2013

  01 EYLÜL 2013 tarihinde şikayetimin bölge servisine iletilmiş olduğu bilgisi veriliyor ancak bölge servisleri o kadar yoğun olmalı ki hala bir çözüm YOKKK!!!!!

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi01 Eylül 2013

  Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti bölge servisimize iletilmiş olup gerekli destek kendisine verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz., DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

 • Esra 31 Ağustos 2013

  Firma halaa bir çözüm önerisinde bulunmadı bir cevap veren bile YOK!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön