22 Ocak 2014

Doğtaş Mobilya'dan Aldığım Yatak Belimizi Ağrıttı.

Asmaçatı AVM Balçova / İzmir adresindeki Doğtaş Mobilya mağazasından Med-Pedic Superflex yatak, yatak başlığı, Pure model masa ve sandalye takımı sipariş ettik. Yatak önden geldi ama yatak çok rahatsız. Sabah uyandığımızda belimiz tutuk kalkıyoruz. Mağazayı arayınca iade olamayacağını söylediler. Satışı yaparken fevkalade ilgili olan eleman, satış sonrası iade yok diyerek kestirip attı. Çözüm olmazsa Hukuki yola başvurmayı düşünüyorum.

Sevil 791 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın ilgili ; Müşterimizin personelimiz ile ilgili şikayeti için gerekli yaptırımlar uygulanmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

  • Sevil 04 Şubat 2014

    Şikayetim üzerine Doğtaş Asmaçatı aradı, yatağı geri alıp başka bir yatak vereceğini söyledi. Mavişehir Doğtaş mağazasından bir üst model olan Blackstar model yatağı üzerine farkını ödeyerek aldık. Mavişehir mağazasında bizimle ilgilenen eleman elindeki telefondan kafayı kaldırıp bize bilgi verme zahmetinde bulundu. Doğtaş personelini doğru seçmeli bence, ilgisiz personel Doğtaşa yakışmıyor.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın ilgili ; Müşterimizin şikayeti ile ilgili gerekli aktarımlar bölge servisimize yapılmıştır. Bölge servisimiz tarafından en kısa sürede kendisine bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ. 44 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön