Doğtaş Mobilya'dan Aldığım Mobilyalar Defolu Geldi.

Gokcen K. |

Sadece 3 ay önce almış olduğumuz mobilya için yazmaktayım. Doğtaş'ın adına güvenerek beğendiğimiz mobilyaları aldık. 4 hafta dediklerinde tamam dedik oysaki kapıdaki reklamlarda 1 günde teslim yazıyor. Fakat olur dedik 5 . Haftada teslim edildi.

Bu kadarına tamam dedik mobilyalar defektli gelmeseydi. Servis geldi fakat halledildi demişler, kapatmışlar. Oysaki halledilen bir şey olmadı. Neyse dedik fakat aldığımız 3'lü koltuğun orta ayağında sorun vardı. Yine aradık fakat dönen olmadı. Neden Doğtaş sattığı eşyanın sorunlarını çözmekte yetersiz?

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gokcen K.
  25 Ağustos
  17:41

  Doğtaş kurumsalız diyorlar ama işin çözümlenme süreci 5 ay sürdü.oda sikayetvar.com a yazmasak düzelmeyecekti.doğtaşın müşteri hizmetlerini elden geçirmesi gerekiyor. Şikayetin çözümlenmesi sürecinde nerde eksiklik varsa bulması gerek.müşteri bilgilendirilmesi yapılmıyor.bir dahada bu markayı tercih edeceğimi düşünmüyorum,tavsiye etmiyorum.

 • 24 Haziran
  10:28

  Sayın Gökçen KURUOĞLU ;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Ayşe YILMAZ
  Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  444 3487
  www.dogtas.com.tr