Doğtaş Mobilya'dan Aldığım Bazanın Amortisörü Kırıldı.

Ferit D. |

Yatak odası takımındaki çift kişilik bazayı kapatırken en sol amortisörü kırıldı. Konuyla ilgili servis çağırdık daha kapıdan girer girmez hiçbir şey sormadan bu müşteri hatası dediler. Bende servisteki arkadaşa ben salağa benziyor muyum bunu nasıl kapatılmasını bildiğimi ve emniyetinin takılı olmadığını söyledim ve artı hadi bu müşteri hatası neden peki ikisi birden kırılmadığını ilettim, adamlar hiç aldırış etmeden fotoğrafını çekip gittiler.

Böyle bir servis anlayışı mı olur. Hadi onu bırakın genel merkezi arıyorum konuyla ilgili yardımcı olsunlar diye onlarda biz gerekli incelemeleri yaptık sorunun biz kaynaklı olduğunu söyleyip telefonu kapatıyorlar. Böyle büyük bir firmaya hiç yakıştıramadım.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferit D.
  15 Mart
  23:15

  sayın yetkililer yetkisiz insanlar hala bir cevap bu nasıl sorumsuzluk hesapta büyük mobilya firması olucaksınız yazıklar olsun doğtaşmış asla evinden içeri bile sokmam.

 • Ferit D.
  25 Şubat
  00:55

  Firma sorunumu çözmedi böyle ilgisiz kurumsal bir şirket görmedim kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum doğtaş mobilyayı

 • Ferit D.
  25 Şubat
  00:51

  Doğtaş firma yetkilileri benimle irtibata geçip tekrar inceleme yapıcağınız söylediniz ama hala bir sonuç yok ne gelen ne giden nede arayan

 • 07 Şubat
  17:34

  Sayın ilgili;
  Müşterimiz ile gerekli görüşmeler sağlanmıştır.
  Bilgilerinize arz ederiz.
  DOĞTAŞ MOBİLYA
  Müş. Hiz.