10 Eylül
#12577919

Doğtaş'tan Yatak Odası Takımı 1 Buçuk Ay Oldu Ve Hala Gelmedi

30 Temmuz'da Doğtaş Mobilya Edremit şubesinden yatak odası takımı aldık. Bize en geç 10 Eylül'de gelir dediler hatta genelde daha erken geliyor dediler fakat şimdi de 16 Eylül'de diyorlar. Yeni evliyim ve Doğtaş Mobilya yüzünden evime yerleşemiyorum. Sürekli olarak Doğtaş Mobilya'yı arayıp durumun aciliyetini bildirdim ve bildireceklerini söylediler fakat hiçbir şey yapmadılar ki olması gerekenden de geç geliyor.


Dolaplarımız bayide bayiye en azından dolaplarımızı getirin eşyalarımızı yerleştirelim diyorum ama bayi de kendi rahatını düşünüyor ve iki parça gelemem diyor. Doğtaş'ın nasıl da müşteri memnuniyetine önem vermemesine şaşırdım.

Çağla Çağla 448 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi10 Eylül

    SYN Çağla A., Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 34 87 numaralı iletişim hattımıza ya da www.dogtas.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Doğtaş Çözüm Ekibi Eda UZ

Ziyaretçi Yorumları