09 Nisan 2013 #1731851

Doğtaş Mobilya'nın Yüzünden Yerde Yatıyorum!

03.02.2013 tarihinde Modoko bayisinden, parasının tamamını ödeyerek yatak odası satın aldım. 25 Mart pazartesi günü bayiyi arayarak ürünümü 30 Mart günü teslim etmelerini istedim fakat bayi yoğun olduğunu belittiğinden, 6 Nisan, yani aradığım tarihten yaklaşık 2 hafta sonrasını teslimat tarihi olarak belirledik.


Teslimat gününe kadar hiç aranmadığım için yatak odamın geleceğini düşünerek 6 Nisan sabahı yaşadığım evde bulunan mevcut yatak odamı yenilere yer açmak için evden çıkarttım. Saat 14:00 e kadar bayiden hiç ses çıkmamasının ardından bayiyi aradığımda ürünlerin yanlışlıkla başkasına gönderildiği, bana en erken 12 Nisanda teslimat yapabilecekleri söylendi. Ciddi şekilde mağdur edildim.

Özgür 159 Okunma

Cevaplar

  • Özgür02 Mayıs 2013

    Şikayetim ve mağduriyetim giderilmedi. Çağrı merkezini 4 kez aramama rağmen 1,5 hafta sonra bana sadece ürünlerimin teslim edilip edilmediği soruldu. Sonuç olarak şikayete söz konusu olay meni mağdur edenlerin yanına kar kaldı.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin şikayeti giderilmiş olup yaşanan gecikmeden dolayı müşterimizden özür dileriz. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla, DOĞTAŞ MOBİLYA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön