20 Eylül 2013 #2021388

Doğtaş Mobilya'dan Aldığım Ürünün Kurulumu Yarım Kaldı!

TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi sahibi olduğunu söyleyen Doğtaş Mobilya'dan Haziran ayında Flat Yemek masası bir türlü kurulamadı. İlk kurulurken servis düzgün bir şekilde kurmadan gitti. Daha sonra servisi çağırdım. Baktılar köşelerdeki demirler uzun geldi bunları fabrikadan isteyeceğiz dediler fotoğraf çektiler.


Sonra ses yok. Aradım tekrar geldiler. Elinde fabrikadan alınan bir şey yok. Biraz uğraştılar yapamadılar gittiler. Sonra yine ses yok. Aradım merkezden bir teknik ekip geldi. Yapamadılar yine fotoğraf çektiler. Bazı bölümlerinin değişeceğini ve 15 güne kadar fabrikadan geleceğini söylediler. Ama bir ses seda yok. Artık yoruldum. Gelin şu ayıplı malınızı geri alın.

Fatih 127 Okunma

Cevaplar

  • Fatih05 Kasım 2013

    Sakın Doğtaş Kurumsal (mış) diye ürün almanın daha mantıklı olduğunu düşünmeyin. Hiçbir şekilde ilgilenilmiyor. Kasım ayındayız. 5 Ay önce aldığım bir masayı doğru düzgün kuramadılar. İkincisini getirdiler yine kuramadılar. Aradaki olan biteni yazmıyorum bile. İade alın diyorum onada yanaşmıyorlar. Müşteri hizmetleri dönecek diyorlar asla dönmüyorlar. Tek yol tüketici dernekleri benim için artık.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda bölge servisimize gerekli yönlendirmeler sağlanmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön