27 Ağustos 2013 #1978081

Doğtaş Mobilya'dan Aldığım Ürünlerim Teslim Edilmedi!

1 ay önce alışveriş esnasında düğünüme kadar eşya yerleştirmem için gardrobun önden gönderilmesinin sözünü T*** hanımdan aldıktan 2 hafta sonra gönderimin yapılmasını talep için aradığımda, şahsın firmadan ayrıldığını ve teslimatın bu şekilde yapılmayacağını öğrendim.


Konuştuğum şahıs tarafından yüksek sesle azarlandım ve merkezi aradım. Merkez ciddiye almadı. Firmayı tekrar aradığımda bambaşka bir şahıs cumartesi olmazsa en geç pazartesi elinizde dedi bugün ise salı deniyor. Başka bir Doğtaş'tan ise 10 gün bile gecikebilir deniyor. Sözleşmenin teslim tarihini geçirdikleri anda yasal haklarımı arayacağım. Koskoca marka taşıma parasını hesap ediyor.

Ceren 69 Okunma

Cevaplar

  • Ceren05 Eylül 2013

    kimsenin şikayeti ciddiye aldığı yok..

  • Ceren05 Eylül 2013

    27 ağustos sözleşmeme göre son teslim günüydü 1 komidin eksik geldi arıyoruz telefonlar açılmıyor muhatap bulamıyoruz muhtemelen ihtar çekmek zorunda bırakacaklar eğer alışverişimden önce şikayetlere bakmış olsaydım doğtaştan almazdım benim durumumda o kadar çok kişi varmış ki meğer.. 800 küsür şikayet ve çoğu çözülmemiş hiç yakıştıramadım böyle bir firmaya..

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi01 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti satış pazarlama müdürlüğümüze iletilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön