17 Ocak 2014

Doğtaş Mobilya'dan Aldığım Üründe Çökme Oldu

2010'da siesta köşe takımı aldım. Çok fazla kullanmamıza rağmen 5-6 ay sonra sabit parçanın süngerinde çökme oldu. Teknik servis çökme olduğunu kabul ederek bir süre daha kullanmamızı 1 sene olunca gereğini yapacaklarını ilettiler. Nitekim 1 sene sonra çökme daha da artmış vaziyette tekrar servis çağırdık. Ürünü götürüp gerekli işlemi yaptıkları söyleyerek teslim ettiler.


Çökme problemi giderilmişti. Fakat bir altı ay sonra yine çökme oldu. Sanırım sunta plak konulmuş çökme olan yere. Garanti süresinin bitmesine 1 -2 ay kala tekrar servis çağırdık. Normal olduğunu yapacak bir şey olmadığını söylediler. Artık çıtırtılar ve çökme dayanılmaz olunca kendim açıp bakmaya karar verdim. Sonuçlar fotolarda.

Emre 250 Okunma

Cevaplar

  • Emre29 Ocak 2014

    DOĞTAŞ'ın yukarıdaki şablon mesajı attığından beri 11 gün geçti. Ne arayan var ne de soran. Kanuni olarak yapmak zorunda oldukları, onu da eksik yaptıkları servis hizmetiyle Doğtaşın marka ve kalite değerinin sadece ekranlarda olduğu bir kere daha tescil oldu. Zaten bir şey yapacaklarını beklemiyordum. Firma hakkında araştırma yapanlara fikir verebildiysem ne mutlu....

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sayın ilgili; Müşterimizin şikayeti bölge servisine iletilmiş olup en kısa sürede hizmet verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön