18 Ocak 2014 #2242877

Doğtaş Mobilya'dan Aldığım Ürün Kumaşında Sorun Yaşadım

Ekim ayında aldığım Lucca Köşe takımında yaşadığım kumaş sorunu nedeniyle Kasım ayı içerisinde firmaya başvuruda bulundum. Servis gelip inceledikten sonra aradan birkaç hafta geçtikten sonra tekrar gelmek istediklerini, kumaştan örnek almak istediklerini belirttiler. Tekrar geldikten sonra yine bir süre Doğtaş'tan bilgi alamadım.


Bunun üzerine 3. defa tekrar örnek almaya gelmek istediklerinde 2 defa gelinmesinden dolayı talebi reddettim. Yaklaşık 3 aydır Doğtaş'ın koltuğumla ilgili şikayetimi çözmesini bekliyorum. Müşteri memnuniyeti bu mudur? Bir daha Doğtaş'tan çöp bile almayacağım, etrafımda almayı düşünenlere de bu yaşadığım durumu anlatıp almamaları için elimden geleni yapacağım.

Yusuf 241 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf01 Şubat 2014

    Firma bugün tarafıma döndü.tüm bir koltuğun sadece oturma ve sırt bölümlerinin değiştirileceğini diğer parçalar için ellerinde ekspertiz olmadığını belirttiler. Oturma bölümünde sıkıntı var da kol dayama yerinde mi yok?? Koltuğu alıp mağazanın önüne mi bırakmam lazım? Kaç ay oldu ayıp artık ya.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın ilgili: Müşterimizin şikayeti ile ilgili en kısa sürede kendisine hizmet verilecektir. Bilgilerinize arz ederim. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön