24 Ocak 2014 #2254722

Doğtaş Mobilya'dan Aldığım Ürün Gıcırdamaya Başladı

Leeds koltuk takımı aldığımızdan beri ses (gıcırdama) çıkarmaya başladı. Ürün çok az kullanılmasına rağmen ses sorunu gittikçe arttı ve rahatsızlık verdiği için garanti kapsamında olan ürünümüz için m.h.'den servis talep ettik. Servis defalarca aramayla aylar sonra geliyor ve gelen personel konuya hiç vakıf değil. Sorunu gideremedi.


Ürün değişimi talep ettik ve olumsuz cevap verdiler ve yine defalarca aramayla iskelet değişecek dendi yanlış iskelet gönderdikleri için onuda yapamadılar. Yeni üründe bu kadar sorun yaşadığımız için ve garanti süremiz servis gecikmesinden dolayı azaldığı için mağduruz. Kendi hatalarından kaynaklı sorunda ürün değişimi yapmadıkları için Doğtaş'tan şikayetçiyiz.

Rana 316 Okunma

Cevaplar

 • Rana11 Mart 2014

  Garanti kapsamı içerisinde, firmanın imalat hatasından kaynaklı Şikayetime henüz bir çözüm üretilmemiştir.1 yıldır müşteri hizmetlerini aramama rağmen hala sonuç odaklı bilgilendirme yapılmamıştır.Sanıyorum amaçları garanti süresini doldurmak ve bu işten sıyrılmak olsa gerek. Gerek müşteri hizm. gerekse servis kalitesi çok yetersiz olan Doğtaş Kurumsallıktan çok uzak bir firma olduğunu ispatlamıştır.Ben sorunuma kalıcı ve net bir çözüm istiyorum. arayıp en kısa zamanda döneceğiz denilip sonra aylarca aranmıyor yine arayan ben oluyorum ve yine çözüm üretilmiyor. Lütfen net,kalıcı, çözüm odaklı ve kurumsal kimliğinize yakışır bir çözüm üretiniz çok rica ediyorum.Garanti sürem sizin hatalarınız ve eksikliğiniz nedeniyle dolmak üzere acilen net ve mantıklı bir çözüm istiyoruz.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın ilgili ; Müşterimizin şikayetleri konusunda bölge servisimiz gerekli hizmeti en kısa süre içerisinde vererek sorunlar çözülecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

 • Rana07 Şubat 2014

  Çözüme yönelik bir söyledikleri diğerini tutmuyor ve durmadan karar değiştiriyorlar.Hala talebimiz doğrultusunda bir çözüm üretilmedi. Doğtaştan alışveriş yaptığımıza son derece pişmanız ve o kalitesiz ürünleri ederinin çok üstünde sattıkları ve de satış sonrası hizmet sıfır olduğu için kimseye tavsiye etmiyoruz!

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayın ilgili; Müşterimizin şikayeti ile ilgili olarak çağrı merkezi kanalı ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz. 444 34 87

 • Rana28 Ocak 2014

  Doğtaş Mobilya'nın Kurumsal kimliğinin tamamen şekil amaçlı olduğunu düşünüyorum.Kurumsallıktan çok uzak ve kalitesiz ürünleri çok yüksek fiyatlara satan güvenilmez bir firma.Gerek Direkt iletişimimde gerekse burada şikayetime geri dönüş defalarca arama yada uyarma sonucunda yapılıyor. Ürünleri karşısında aldığı bedellere ve reklam ve de satış aşamasında verdikleri güvene yakışır bir geri dönüş bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön