04 Şubat 2014 #2275427

Doğtaş Mobilya'dan Aldığım Takımdan Ses Geliyor

06.05.2013 tarinde CSC YILDIZLAR PLS. MOBİLYA İNŞAAT SAN. TİC LTD ŞTİ bayinizden sılver line koltuk takımı aldık. Teslim edildikten 4 gün sonra üçlü koltuktan ses gelmeye başladı. Bayiye gidip söyledik 15, 20 gün sonra servis geldi problemi çözdüler. Aynı problemi bir buçuk ay sonra tekrar yaşadık gene bayiye gidip söyledik, tekrar servis gönderdiler.


Bir parçanın küçük takılmış olduğunu söylediler ve büyük parçayla değiştirdiler şuanda aynı problemi tekrar yaşıyoruz. Bu sefer kol koyma yerinden de ses geliyor ve ben bu ürünü alalı bir yıl bile olmadı ama sanki yıllardır kullanılan bir ürün gibi tekrar servis değil ürünün değişmesini istiyorum. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Mehmet 260 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Şubat 2014

    kesinlikle bize sunulan çözümlerden memnun kalmadık. ürününün arkasında değil.basit çözümler sunuyorlar müşteri hizmetlerini aradığımızda bizi en yetkili kişiyle görüştürün ilhan beyi bağlayın diyoruz görüştürmüyorlar hizmetlerinde asla memnun değiliz bir daha mobilya alacak olsam kesinlikle doğtaş mobilyayı tercih etmem almamda tavsiyede etmem çözüm bulunmazsa yasal yollardan hakkımızı arıycaz

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın ilgili ; Müşterimize servisimiz tarafından en kısa sürede hizmet verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön