16 Temmuz 2013

Doğtaş Mobilya Yüzünden Evde Koltuksuz Yaşamaya Alıştık!

15 Haziran' da Doğtaş Mobilya bayisi Doğtaş Özkur Mobilya' da koltuk takımı satın aldım ve teslim tarihini de 10 Temmuz olarak teyitleştik. Sipariş formunda da bu tarih yazılı. 9 Temmuz' da bu bayide müdür olarak çalışan T. Hanım yarın koltuklarınız teslim edilecek deyince evdeki koltukları gönderdik.10 Temmuz' da gelen giden olmayınca bayiyi aradık. Sevkiyat listesinde hata olmuş en geç ertesi sabah sizde dedi. Bugün 15 Temmuz bitti ve yine yarın denildi. Doğtaş çağrı merkezi ancak gerekli yönlendirme yapıldı yanıtını veriyor. Sağolasın Doğtaş bir daha ismini duymak istemem hele bir takımı alayım.Ömer 132 Okunma

Cevaplar

  • Ömer24 Temmuz 2013

    Müşteri hizmerlerinin verdiği yanıttan 1 kişi tatmin oldum derse ben bu şkayetimi geri alacağım. Dostlar alışverişte görsün hesabı müşteri hizmetleri.. Doğtaş öncelikle web sitesindeki müşteri memnuniyeti ilkesini okusun ve ona uygun davransın.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayetleri gerekli birimlere iletilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Ömer22 Temmuz 2013

    Doğtaş Çağrı merkezini arasanız sizi beklemeye alıp bayiiye telefonla ulaşıp ordan aldığı bilgiyi verme dışında ,işlev görmediklerini anlayabilirsiniz. Genel müdürlüklerini arayıp santrale not bıraktım dönen olmadı. çağrı merkezi de defalarca döneceğiz emesine rağmen her defasında ilk kez şikayet ediyorum işlemine taabi tuttu. çağrı merkezimiz var mı var anlamıdna kurulan bir yapı sonuçta.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön