02 Nisan 2013 #1718332

Doğtaş Mobilya Yanlış Ürün Teslimi!

2012 mayıs ayında aldığım oturma grubunun bayık yastıkları 074 kodlu tay tüyü kumaştan yapılması gerekirken faklı bir tonda teslim edilmiştir. Firma kazan farkı diyor. Bayık yastıklarla , berjeri aynı gün aynı kodla siparişini verdik nasıl kazan farkı oluyor anlayamıyorum. Firmaya şikayetimiz durumunda Ege Bölge Servisi' nden görevli gelip ürünün fotoğraflarını çekip ton farkı olduğunu tespit etti.


Ancak aylar geçmesine rağmen bir sonuç alamadık. Firma en son benim baskım üzerine yeniden sipariş verdiklerini söylediler ancak teslim edilen ürün yine yanlış tondu. Bunun benim sorunum olmadığına inanıyorum. Eğer kazan farkı ise o zaman berjerimin değişmesini istiyorum.

Gülsen 106 Okunma

Cevaplar

  • Gülsen07 Mayıs 2013

    Mesajda bölge servisine gerekli bilginin aktarıldığını destek verileceğinden bahsetmişsiniz.06.05.2013 tarihinde servisi aradığımda bu konuyla firmanın ilgileneceğini söyledi.Yine bir yıldır yaptığınızı yapıyorsunuz. Servis çözümü firmaya,firma servise yüklüyor. Artık sizi çok iyi tanıdığımı düşünüyorum.Her zaman ki gibi sorunun çözümsüz kaldığını görüyorum.Bu firmanın yaptığı ilk hata değil teşhir ürünü gönderme,montajda hata bunlardan bir kaçı.Tek hatam ürünü tam teslim almadan parayı vermem oldu.Hatalarını düzeltirler diye düşünüp parayı hemen teslim etmeseydim.Bir yıldır İzmir Karabağlar DOĞTAŞLA uğraşmaktan bıktım.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın yetkili; Müşterimizin şikayeti hakkında müşteri hizmetleri müdürlüğünce bölge servisimize gerekli bilgi aktarımı sağlanmıştır. Konu hakkında gerekli destek verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla DOĞTAŞ MOBİLYA Müş.Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön