16 Şubat 2013

Doğtaş Mobilya Yanlış Renk Kumaş Kaplanmış!

26.03.2012 tarihinde Doğtaş tan Emotion model bir adet 3 lü bir adet 2 li 1 adet tekli koltuk satın aldım. Aldığım ürünler benim evde olmadığım bir saatte, 3 lü koltuğun bir ayağı eksik, yerine kötü bir ayak takılmış olarak; 3lü ve 2 li koltuğun kumaş rengi sözleşmede belirlenmiş kumaş renginin dışında bir renk kumaşla kaplanmış olarak evdeki temizlikçiye teslim edildi.


Yapılan bu yanlışlıkların düzeltilmesi için Doğtaş Müşteri Hizmetlerini ve Doğtaş Genel Müdürlüğünü telefonla defalarca aramama rağmen üründeki ayıplar giderilmedi. Bunun üzerine Doğtaş Genel Müdürlüğüne bizzat gidip orada A.Ö. (Satış Müdürü) ile görüştük yanlışlığın giderileceğini söyledi ama ses yok Şikayetçiyim

Alp 196 Okunma

Cevaplar

  • Alp25 Mart 2013

    İnsanlarla dalga geçiyorsunuz herhalde.. koskoca Doğtaş Mobilyaya yakışıyor mu bu yaptığınız hiç utanma sıkılma yok mu sizde illa ki dava mı açmamız gerekiyor.. BURADAN HERKESE DUYURUYORUM DOĞTAŞ MOBİLYAYA BASTIRIYORSUNUZ ONCA PARAYI, KARŞILIĞINDA SIKINTI ÜZÜNTÜ ALIYORSUNUZ.. ŞİKAYETİM HALA DEVAM EDİYOR..

  • Alp14 Mart 2013

    Şikayetimin giderilmesi ile ilgili Doğtaş Mobilya tarafından hiçbir girişim veya iletişim yapılmamıştır. Doğtaş müşteri hizmetlerinin sadece şikayetleri takip ederek boş taahhütlerde bulunduklarını, sikayetvar.com yöneticilerini ve takip edenleri kandırdıklarını düşünüyorum. şikayetim hala geçerlidir. HİÇBİR İŞLEM YAPILMAMIŞTIR..

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi21 Şubat 2013

    sayın yetkililer; müşterimizin şikayeti konusunda bayii ve koordinatörler ile iletişime geçilmiş olup. müşterimizin şikayetinin giderilmesi için tüm çalışmalar yapılacaktır. müşterimizden özür dileriz bu gecikme adına. bilgilerinize arz ederim. saygılarımla doğtaş mobilya mü. hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön