17 Eylül 2013 #2015233

Doğtaş Mobilya Yanlış Masa Getirdi!

Modoko Doğtaş Mobilya mağazasından 14/08/2013'te toplam 5800 TL tutarında alışveriş yaptık.
Lima, soft koltuk takımı, orta masa ve sehpa satın aldık. Nikah tarihimin 28 Eylül olduğunu ısrarla belirttim ve teslim tarihini 2 Eylül 2013 olarak yazılı bir şekilde aldım. Doğtaş soft köşe takımını 9 Eylül 2013 günü teslim etti. Orta masayı 12 Eylül Perşembe teslim ediyoruz dediler ancak yanlış masa getirdiler.


Bugün iletişime geçtiğimde lima koltuk takımımın 10 Ekim 2013 tarihinde teslim edebileceklerini öğrendim. Umursamazlıkları bir yana müşteri memnuniyetinden bir haberler. Aramalara dönmüyorlar. Ürünü satıp parayı aldıktan sonra müşteriyi umursamıyorlar. Bir daha asla tercih etmeyeceğiz.

Kübra 157 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda satış pazarlama birimine gerekli şikayet kayıtları oluşturulmuştur. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Kübra19 Eylül 2013

    Şikayet var firması tarafından düzenlenen metinin asıl hatalı anlaşılmaya müsait olduğunu düşünüyorum. Benim sorunum ürünün geç teslim edilmesi değildir. Doğtaşın sorumsuzluğu, umursamazlığı ve riyakarlığıdır. Müsterilerini parayı aldıktan sonra umursamayanbu firma çalışanlarını seçmekte de oldukça başarısızdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön