25 Aralık 2015

Doğtaş Mobilya Ürünün Zamanında Teslim Edilmemesi

Ürünün teslimatı iki ay gecikti. Her hafta arıyoruz, bir hafta sonra ki haftaya gün veriliyor. En son bu hafta masa geldi, sandalyelerin ne zaman teslim edileceği belli değil. Gecikmenin olacağı zamanda arayıp bilgisini vermiyorlar. Arayıp sorduğunuz zamanda ters ters cevaplar alıyorsunuz. Satış sözleşmesini çok dikkatli okumak gerekiyor. Satış sözleşmesine gecikme olsa da, sipariş iptal edilemez diye bir madde yazmışlar. Bir daha asla Doğtaş Mobilya marka bir ürün almayacağız.

Sinan 323 Okunma

Cevaplar

  • Sinan29 Aralık 2015

    Geçen hafta Doğtaş Mobilya ile görüştüğümde 29 Aralık Salı günü teslim edilecek diye söylenmişti. Bugün aradığımda ise sandalyeler fabrikada test aşamasında denildi. :) Geçen hafta ve ondan önce ki hafta sandalyeler üretimden çıktı, haftaya teslim edilecek diye söylenmişti. Herkes farklı bir şey anlatıyor. Sonuç itibari ile mobilyaları gönderiyoruz dedikleri için; gelecek mobilyalara yer açmak için mevcut mobilyaları evden çıkarttık. Fakat gelen mobilyalar içinde sandalyeler çıkmayınca, sandalyesiz kaldığımız için oturup yemek dahi yiyemiyoruz. Bu hafta yılbaşı ve evde misafir ağılayacak sandalyemiz olmadığından arkadaşlarımızı evimize akşam yemeğine davet edemiyoruz.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi25 Aralık 2015

    Sayın Sinan P. ; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız Fatih ULUKIR sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön