Doğtaş Mobilya Ürünleri Zamanında Teslim Etmiyorlar

Kamer Kamer08 Ağustos 11:08

25/06/2020 tarihinde Yenibosna şubesinden siparişini verdiğim ve defalarca en geç 04/08/2020 tarihinde teslim edilmesini istediğim ve yine defalarca o tarihte teslim edeceklerini söylemelerine rağmen 22/08/2020 tarihinde ürünlerimi teslim edeceklerini bildirmişlerdir. Madem teslimat tarihlerini kendinize göre ayarlıyorsunuz o zaman sözleşmede neden yetiştiremeyeceğiniz tarih yazıyor. Para kazanma/satış hırsı verilen sözden daha önemli bu firmada. Halbuki 19/06/2020 tarihinde Enza Home dan vermiş olduğum siparişler tam zamanında geldi. Yoğunluk sadece Doğtaş'ta var. Teslimat tarihlerine itibar etmemenizi tavsiye ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kamer 4 hafta önce

Evet eksiklik üzerine eksiklik. 3 haftadır üçlü koltuk haricindeki ürünlerimin 21/08/2020 tarihinde teslim edeceklerini belirtmelerine rağmen ürünlerim yine eksik geldi. Montaj ekibi 6 sandalyenin hala fabrikadan çıkmadığını belirtti. Kandırılmak ve ürünlerinizi geç almak istiyorsanız Doğtaş markasını tercih edebilirsiniz. Neredeyse 2.5 ay oldu ürünlerim hala gelmedi.

Doğtaş Mobilya Logo Doğtaş Mobilya 08 Ağustos 11:22

SYN ; Kamer T. şikayetiniz ile ilgili gerekli kontroller yapıldıktan sonra tarafınızla mesai saatleri içinde iletişime geçilecektir saygılarımızla Doğtaş Çözüm Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler