30 Kasım 2015

Doğtaş Mobilya Ürün Teslim Edilmedi!

24.10.2015 tarihinde retro yemek masası ve sandalyeleri için ürün siparişini verdik ve teslimat tarihini 24.11.2015 olarak sözleşmede belirtildi. 24 Kasım'a kadar birkaç defa aradık ancak masanın üretimde olduğu ürünle ilgili kendilerinin dönüş yapacaklarını belirttiler. 24 Kasım geldiğinde ise tekrar aramak zorunda kaldık. İlgili şube bize herhangi bir bilgilendirme yapmadı bir defa olsun ürünün zamanında teslim edilemeyeceği hakkında bilgi vermediler. 9.caddede bulunan bahse konu bayide bulunan satış temsilcisi birkaç gün içinde tekrar dönüş yapacağını söylese de yine dönüş yapan olmadı. 27.11.2015 tarihinde şubeye gittik ve siparişi iptal ettik.

Hasan 323 Okunma

Cevaplar

  • Hasan12 Aralık 2015

    Ürünün normal teslim tarihini 15 gün geçti, ürünü geçtim artık bayiden ve müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim. Bayi telefonları açmıyor. Müşteri hizmetlerinin verdiği tarihler bile tutmuyor. Şimdiye kadar üretimde bahanesi vardı, şimdi üretimden çıkmış ama teslimat yapılmamış bahanesi türedi, teslimata çıksa kamyon devrilir. Kar yağar yollar kapanır. Her türlü bahaneye açığız. Hayal gücünüze güveniyoruz Doğtaş Mobilya.

  • Hasan10 Aralık 2015

    Yukarıda cevap veren doğukan bey 7 Aralık'ta ürünlerin hazır olacağını söylemiş, aynı bilgiyi şube de teyit etmiş 10 aralıkta ürünlerin bizde olacağını söylemişlerdi. Ama bugün günlerden 10 Aralık ve Doğtaş Mobilya bizi yine şaşırtmadı. Şubeyi arıyoruz. Bilgisayarlara format atılıyor bahanesiyle sonra dönüş yapacağız diye başlarından atıyorlar. Ben böyle bir firma görmedim duymadım bilmiyorum. Doğtaştan alışveriş yapmayı düşünenlere sesleniyorum; düşünmeyin derhal vazgeçin!

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi30 Kasım 2015

    Sayın Hasan AYDIN ; Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğukan GÜNDÜZ Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön