01 Temmuz 2016

Doğtaş Mobilya Ürün Kusurlu Hiçbir Şey Yapılmıyor

07.03.2016 tarihinde almış olduğum çarlino L köse koltul ve cosy berjer 11.04.2016 teslim edildi. 2 ay sonra cosy berjer arka kısmında kumaşta leke ve oturma kısmında defo gördüm servisi aradım servis geldi resimlerini çekti, gelen arkadaş üretimden kaynaklı olmuştur dedi. Kumaşın üzerideki lekelerin resimlerin merkeze göndereceğiz, oradan onaylayacaklar dedi. Birkaç gün sonra ben servisi aradım ve servis ürün onaylanmadı diyor.


Teslimat esnasında sorun belirtilmemiş deniyor bu nasıl bir hizmet ürünü satana kadar sonrası yok ben Doğtaş Mobilya güvendim ve orada alışveriş yaptım ve üründe ki sorunu çözecek kimseyi bulamıyorum. Ne servis ne şube ne de cağrı merkezi hepsi birbirine yönlendiriyor. Satış sonrası sıfır satana kadar sonra salla bir daha kesinlikle işim olmaz yemek masası alacaktım bu sorudan dolayı güvenim kalmadı markaya ilerde garantisinde hep sorun yaşatacaklar beli!

Yusuf 389 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Sayın YUSUF EMRE UĞUR; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinize istinaden en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön