15 Ekim 2016

Doğtaş Mobilya Ürün Geç Geliyor ve Erteleniyor

Doğtaş Mobilya'dan koltuk takımı ve sandalye takımı aldım, fiyatı toplam 7500 TL. Ürünü alırken farklı renkli koltukların birbirine uyum sağlaması için 4 tane de kırlent istedim ama bana toplam 400 TL daha ek maliyet çıkarttılar. Aynen 4 kırlent 400 TL. Doğal olarak pahalı bulduğum için almadım. 6 Ekim'de koltuklar geldi ama sandalyelerim gelmedi. Önce fabrikadan kaynaklıdır diye 15.10.2016 tarihine attılar, şimdi ise aradığımda beni yine ileri tarihe atıyorlar. Muhtemelen hafta içi de daha ileriye atacaklar. Satış yaparken üstüne basa basa "en fazla" 30 gün diyorlardı, şimdiden 45 gün oldu.

Uğur 342 Okunma

Cevaplar

  • Uğur17 Ekim 2016

    Peki kırlent fiyatlarının neredeyse başka firmaların koltukları ile aynı fiyatta olması ile ilgili bir yorumunuz var mıdır acaba? Neden bu kadar pahalı yani?

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın UĞUR BAKI ALTINTAŞ Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön