03 Eylül 2015
Yorum Yap
#3635487

Doğtaş Mobilya Ürün Deformasyonları ve Teknik Elemanlarının Deneyim Yetersizliği!

15/06/2015 tarihinde Doğtaş Mobilya Exclusive Karabağlar şubesinden evime Siento yemek odası takımı, yatak odası takımı, TV ünitesi, berlin oturma grubu ve dolce orta sehpa aldım. 15/07/2015 tarihinde yemek masası ve sandalye hariç diğer ürünler teslim edildi. Panel grupları yapılan montaj esnasında deforme edildi.


Montaj esnasında bu deformasyonlar söylenildiği halde üstü kapatılmak istenildi. Oturma grubunun hepsinde ufak sorunlar tespit edilerek teslim formuna yazıldı ve resimleri çekildi. Panel grubunda konsol kulpları değiştirildi fakat değişime uğrayan ürünlerde deforme olup tadilat gören ürünlerdi. Hala değişim gerçekleşmedi.

Mehmet 299 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Eylül 2015

    Oturma grubu ege bölgesi sorumluları 3 defa evimize gelip tespitte bulunup sadece deforme olmuş minder kılıfları alınmıştır. Diğer hiçbir sorun giderilmemiştir. Evimize gelen teknik personel tespitlerinden sonra hiçbir bilgi vermeden kaçar gibi bir alt kattan seslenerek iyi günler dilediler. Defalarca aranmasına rağmen her hangi bir bilgi verilmediği gibi fabrikayı aramamız istenmektedir ve fabrika telefon numarası olarak verdikleri numara çağrı merkezi numarasıdır bunu defalarca söylememize rağmen inatla bu numara verilmektedir. Garanti belgesinde 11. sayfa 5.1 garanti şartları başlığında 3. maddede hiçbir şekilde uygulanmamıştır. Bu konuda yasal haklarımıza başvuracağız.

  • Mehmet03 Eylül 2015

    yapılan bilgilendirme mesajinizi herkese gondererek islerin hal olacagini saniyorsunuz sanırım. Fakat olay hiç de ole olmuyor.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi03 Eylül 2015

    Sayın Mehmet Kemal AÇIKTEPE; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler