30 Ağustos 2013 #1984328

Doğtaş Mobilya Teslimatı Zamanında Yapmıyor!

Doğtaş Mobilya teslimat tarihini 28.08.2013 olarak bildirmesine rağmen, teslimatı gerçekleştirmemiştir. Konuyla ilgili bilgi almak için şubeyi ve çağrı merkezlerini defalarca aramamıza rağmen, tarafımıza bildirim yapmadılar.


Siparişimizi 1 ay öncesinden vermiş olamamıza rağmen , söz verdikleri teslimat süresinden 20 gün sonrasına teslimat tarihini verdiler .Bunu da bizzat satın aldığımız mağazaya gittiğimizde öğrenebildik.


Yeni evleneceğimiz için eşyalara ihtiyacımız vardı , mağdur olduk . Firma telafi etmeyi bırakın, dönüş yapma zahmetine dahi girmedi. Bilgi dahi alamadık son derece ilgisizler, hizmet kalitesi sıfır.

Burak 83 Okunma

Cevaplar

  • Burak03 Eylül 2013

    Göndereceklerini söyledikleri ürünlerin tamamını yine teslim etmediler.Geçici olarak koltuk takımı gönderilecekti fakat gönderilmedi ortada sorun olabilir bunu anlarım ama özellikle arayıp durumu anlatan kimse yok kendi imkanlarımızla bazı sorumlulara ulaştık onlar da bize hak verdiklerini söylediler sadece bu kadar.İnsanları bu şekilde mağdur ettikleri halde gösterdikleri rahatlığa şaşırıyorum.Hiç bir gelişme yok eşyalarımız hala yok ve ne zaman geleceğini dahi bilmiyoruz.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda gerekli bildirimler yapılmış olup ürünler en kısa sürede kendisine teslim edilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön